Karadeniz Pet

Kuş aldım

Erkek yerli 8 aylık gibi uçamaması neden bilmiyorum uçması lazım:() ilk günden elinizi kafese sokmayın ilk 3 gun kafes disindan guvenini kazanip sonraki gunlerde elinizi yavas yavas iceri sokp parmaga alistrn3 haftayada salin dolassn

Erkek yerli 8 aylık gibi uçamaması neden bilmiyorum uçması lazım:() ilk günden elinizi kafese sokmayın ilk 3 gun kafes disindan guvenini kazanip sonraki gunlerde elinizi yavas yavas iceri sokp parmaga alistrn3 haftayada salin dolassn

8aylık olamaz gözleri simsiyah ve buyuk bir kuş gibi ötmüyor yanlışmı gördünüz acaba

kuş yerli erkek yaş olarak tam gözeler görünmüyor ama uçamayan kuşları anlayamıyorum kuş tüyde uçamayabiliyor ama tüyde olmayıpda uçamayan kuşlar çok garip şayet senin kuşta tüyde ise 4-5 aylık olabilir...

yaşini ırkını bilmem ama

elini uzatman icin daha cok erken birak bir hafta ortamı kafesini ve sizi tanısın .
gelir gelmez salmanız pek uygun degil . ucamıyordan kastın saga sola carpıp düşüyormu ??

bir hafta ürkütücü hareketlerden kacınıp kafes dişindan sürekli konuşarak size alişmasını saglaya bilirsiniz. daha sonraki günlerde elinizi önce kafese dokundurun daha sonra iceriye sokun . ürkmediginden emin olun

Yemini ve suyunu günlük kontrol edip tazeleyin .
kafesinde gaga taşi kalamar ve kum bulundur .
hafta bir gün vitamın takviyesi yaparak daha saglıklı ve uzun yaşamasını saglaya bilirsin .

iyi formlar dilerim .

yaşini ırkını bilmem ama

elini uzatman icin daha cok erken birak bir hafta ortamı kafesini ve sizi tanısın .
gelir gelmez salmanız pek uygun degil . ucamıyordan kastın saga sola carpıp düşüyormu ??

bir hafta ürkütücü hareketlerden kacınıp kafes dişindan sürekli konuşarak size alişmasını saglaya bilirsiniz. daha sonraki günlerde elinizi önce kafese dokundurun daha sonra iceriye sokun . ürkmediginden emin olun

Yemini ve suyunu günlük kontrol edip tazeleyin .
kafesinde gaga taşi kalamar ve kum bulundur .
hafta bir gün vitamın takviyesi yaparak daha saglıklı ve uzun yaşamasını saglaya bilirsin .

iyi formlar dilerim .
Gagataşı ve vitamin şimdilik yok idare edebilir mi bir süre
Birde vitamin önerirmisiniz

Tünekte tam fotosunu paylaşabilirsen iyi olur.

Benimki de aynı böyle kanat ve kuyruk yok, şu anda 1buçuk yaşında falan. Uçamıyor çıkan kuyruk ve kanat tuyleri bozuk oluyor ve hemen tekrar dokuluyor. Fransız tuy dokumu gibi bir hastalık var ondan sandım ama tuy diplerinde kanama yok. Veteriner stresten olabilir dediği için eş aldım. Umarım duzelecek.

from L925

kaçmasın diye önceden tüyleirni falan mı kestiler yaşını tam anlayamadım fotoğraflarda gfözü hiç net değil

Gagataşı ve vitamin şimdilik yok idare edebilir mi bir süre
Birde vitamin önerirmisiniz

vitamın ve ilac onularında iyi degilim ama amınosol ala bilirsin .

idare etmek zorunda bırakmayın bence cünkü cook kücük bi mevla 2 lira ya var ya yok

Geri