Karadeniz Pet

Kuş alıcam önerileriniz

G

garips

Guest
Bugün kuşçuya gittim bembeyaz 2 tane çek gördüm çift yumurtalarıda var yavrular çıkmadı çıkan yavrulardan erkek olanını alıcam yetkili 50 tl dedi sizin görüşleriniz neler
bu arada konuşturucam herhangi bir sıkıntı yaşamam inş çek türünü bilmiyorum

Yavruların fiyatları genelde öyledir konusturmak icin yerli veya çek olabilir

Esenlerdeki petshopları tavsiye etmiyorum. Özellikle Turkuaz Petshop tam bir yalancıdır. Pakistan muhabbetleri, Hollanda, Çek veya İngiliz diye uçuk fiyatlara satıyorlar bilmeyenlere. Ayrıca kafes ve yem fiyatları da kazık. En iyisi buradaki üreticilerden almak.

Üreticiden Almanın en büyük avantajı sağlıktır. Pet shop vs hayvanların çok olduğu yerlerde her çeşit hastalık vardır, orada canlı Neşeli görünseler de biraz Zayıf düştüklerinde o hastalık onları öldürür, üreticiden Alman'ın en büyük sebebidir bu

Kus evinden aliyorum oyle petshop demeyiz ureticisi ufak bir yer kendi çapında en fazla 20 tane takim vardir alicagim kuslari 20 günlük iken anne altindan alicam bana alismasi için amacim kpnusurmak sizce fiyati nasil 50 tl dedi bem beyaz cekoslavak gizem hanim bu turkuaz petshop bi yerden çıkaricam tam olarak nerde kalıyor

Eğer 20 günlük yavruyu alırsanız 3 günde kaybedersiniz en az 1 aylık alın derim

Bİr yavruya 50 tl fiyat cok fazla en fazla 25 lira ben 35 gunluk yavruyu 20 tl aldım

yusuf abidn yavru alabilirsiniz on numara beş yıldız ben aldım pazar günü çok güzel bi kuş konu paylaşımı yaptım fotoları mevcut (yusuf kurşat AKKUŞ)

20 -25 Günlük iken almayı planlıyorum pahalı olmasının nedeni çek olması galiba bem beyaz bi kuş
Alırsam neden elımde kalır kuş

yavruyu anne baba besliyor. iyi takip edin yem kırmaya başlamadıysa almayın.

Geri