petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş alıcam önerileriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve garips tarafından 24 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. garips
    Gizli

garips Guest

Bugün kuşçuya gittim bembeyaz 2 tane çek gördüm çift yumurtalarıda var yavrular çıkmadı çıkan yavrulardan erkek olanını alıcam yetkili 50 tl dedi sizin görüşleriniz neler
    bu arada konuşturucam herhangi bir sıkıntı yaşamam inş çek türünü bilmiyorum

2. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Yavruların fiyatları genelde öyledir konusturmak icin yerli veya çek olabilir

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Forumdan ve üretici arks alın bence:)

4. garips
    Gizli

garips Guest

Bakalım hayırlısı

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    hangi ildeyseniz üreticiler yardımcı olacaktır size

6. garips
    Gizli

garips Guest

Tmm konu acayım bı

7. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Esenlerdeki petshopları tavsiye etmiyorum. Özellikle Turkuaz Petshop tam bir yalancıdır. Pakistan muhabbetleri, Hollanda, Çek veya İngiliz diye uçuk fiyatlara satıyorlar bilmeyenlere. Ayrıca kafes ve yem fiyatları da kazık. En iyisi buradaki üreticilerden almak.

8. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    Üreticiden Almanın en büyük avantajı sağlıktır. Pet shop vs hayvanların çok olduğu yerlerde her çeşit hastalık vardır, orada canlı Neşeli görünseler de biraz Zayıf düştüklerinde o hastalık onları öldürür, üreticiden Alman'ın en büyük sebebidir bu

9. garips
    Gizli

garips Guest

Kus evinden aliyorum oyle petshop demeyiz ureticisi ufak bir yer kendi çapında en fazla 20 tane takim vardir alicagim kuslari 20 günlük iken anne altindan alicam bana alismasi için amacim kpnusurmak sizce fiyati nasil 50 tl dedi bem beyaz cekoslavak gizem hanim bu turkuaz petshop bi yerden çıkaricam tam olarak nerde kalıyor

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Eğer 20 günlük yavruyu alırsanız 3 günde kaybedersiniz en az 1 aylık alın derim

11. akylozan

akylozan Member

Beğenileri:
    5
    Bİr yavruya 50 tl fiyat cok fazla en fazla 25 lira ben 35 gunluk yavruyu 20 tl aldım

12. ARİF KAYA

ARİF KAYA New Member

Beğenileri:
    0
    yusuf abidn yavru alabilirsiniz on numara beş yıldız ben aldım pazar günü çok güzel bi kuş konu paylaşımı yaptım fotoları mevcut (yusuf kurşat AKKUŞ)

13. garips
    Gizli

garips Guest

20 -25 Günlük iken almayı planlıyorum pahalı olmasının nedeni çek olması galiba bem beyaz bi kuş
    Alırsam neden elımde kalır kuş

14. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    yavruyu anne baba besliyor. iyi takip edin yem kırmaya başlamadıysa almayın.

Sayfayı Paylaş