petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kus alicam yardim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tolga arslan tarafından 26 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Evet arkadaşlar abiler. Bu kuşu arkadasima üreticiden ben getirmistim. Arkadasim bakamiycagini söyledi ve istiyorsan sana veriyim dedi. Kus erkekmi ? Konuşturmak için yaşi uygunmu kaç aylik ? Ve siz olsaniz alirmiydiniz eğitmek için alicam.
    [​IMG][/url
    url=http://hizliresim.com/W29vAq][​IMG]

2. DEMİRTAŞ aosman

bence egıtılmek ıcın bıraz yaslı bı kuş kardeşim

3. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Üreticiden alırken Yavru demişti daha. 2 haftadir felan kendi yasinda bi kuşla duruyo

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

O kadar da yaşlı değil max. 3-4 aylıktır. Resimler net olsaydı cinsiyet içinde tahminde bulunabilirdik ama net değil . Bence eğitilmek için ideal bir kuş. Uysal bir tip zaten nane ile çok kolay eğitebilirsin. :D

5. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Egitmekten kastim konuşturmak. Konusucak yaşi geçtiyse hic ugrasmayim yeni bi kus alayim diyorum

6. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

1 yaşından sonra da konuşan kuş var , siz merak etmeyin eğer ilgili iseniz çok rahat konuşur. Ayrıca bir hedef uğruna alıp bir köşeye atıyorsunuz kuşu , bu çok yanlış eğer beslemek istiyorsan al kuşu yok konuşturayım da iki şen şakrak olsun bize diyorsan hiç alma...

7. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Yanlis anladiniz. Kovuşturmaya çok hevesli olduğum için hayal kirikligi yasamak istemiyorum sadece. Pazartesi getirsin soyleyimde.kusu zaten aldigimizda yuvadan 1 hafta önce felan alinmisti. 2 haftadir arkadaştan. İlk geldiği günler yem kiramiyomus. Daha yavru olduğunu düşünüyorum hic tüy değiştirmemiş. Kafasındaki çizgilerde duruyor zaten.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:20 --

Cinsiyeti hakkında bisey diyebilir misiniz ?

8. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    bu kus 4 aylık civarı erkek bence eğitebilirsiniz

9. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Konuşturulması imkansizmi ?

10. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Bu kuş 4 aylıkdan daha küçük bence rahatlıkla eğitebilir konuşturabilirsiniz diye düşünüyorum başka kuş almanıza gerek yok.

11. Sinan ÇELİK

Bana kalırsa bu kuş dişi

12. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    gec degil bence benim kusum aldigimda 3 aylikti.sizin ilginize bagli ugrasirsaniz konusur

13. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Sagolun tekrar tesekkur ederim. Nedense bana kus 2 3 aylik gibi geliyor çünkü diğer kusun agzindan yem almaya calisiyo. Tunekte rahat duramiyo. Kus erkek hem güvenilir yerden alindi hem de fotoğraflardaki gibi değil ceresi.

14. hollanda

hollanda New Member

Beğenileri:
    0
    Hmm. Bunları duyunca rahatlıyorum 4 aylık aldığım kuş konuşmayacak diye korkuyordum. Zaten şurdan pay biçiyorum konuşan kuşların ceresi hep mavi yani yavruluktan çıKarken konuşuyo çoğu.

15. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    50
    kuş bi kere inanılmaz uysal duruyor eğitmek için süper tip. Kuş erkek ve taş çatlasın 3 aylık

16. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    İste içimi rahatlatan aciklama sagolasin abi bu pazartesi aliyorum kuşu inşallah

Sayfayı Paylaş