Karadeniz Pet

kus alicam yardim.

tolga arslan

Meraklı Üye
Evet arkadaşlar abiler. Bu kuşu arkadasima üreticiden ben getirmistim. Arkadasim bakamiycagini söyledi ve istiyorsan sana veriyim dedi. Kus erkekmi ? Konuşturmak için yaşi uygunmu kaç aylik ? Ve siz olsaniz alirmiydiniz eğitmek için alicam.
[/url
url=http://hizliresim.com/W29vAq]

bence egıtılmek ıcın bıraz yaslı bı kuş kardeşim

Üreticiden alırken Yavru demişti daha. 2 haftadir felan kendi yasinda bi kuşla duruyo

O kadar da yaşlı değil max. 3-4 aylıktır. Resimler net olsaydı cinsiyet içinde tahminde bulunabilirdik ama net değil . Bence eğitilmek için ideal bir kuş. Uysal bir tip zaten nane ile çok kolay eğitebilirsin. :D

Egitmekten kastim konuşturmak. Konusucak yaşi geçtiyse hic ugrasmayim yeni bi kus alayim diyorum

Egitmekten kastim konuşturmak. Konusucak yaşi geçtiyse hic ugrasmayim yeni bi kus alayim diyorum

1 yaşından sonra da konuşan kuş var , siz merak etmeyin eğer ilgili iseniz çok rahat konuşur. Ayrıca bir hedef uğruna alıp bir köşeye atıyorsunuz kuşu , bu çok yanlış eğer beslemek istiyorsan al kuşu yok konuşturayım da iki şen şakrak olsun bize diyorsan hiç alma...

Yanlis anladiniz. Kovuşturmaya çok hevesli olduğum için hayal kirikligi yasamak istemiyorum sadece. Pazartesi getirsin soyleyimde.kusu zaten aldigimizda yuvadan 1 hafta önce felan alinmisti. 2 haftadir arkadaştan. İlk geldiği günler yem kiramiyomus. Daha yavru olduğunu düşünüyorum hic tüy değiştirmemiş. Kafasındaki çizgilerde duruyor zaten.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:20 --

Cinsiyeti hakkında bisey diyebilir misiniz ?

Konuşturulması imkansizmi ?

Bu kuş 4 aylıkdan daha küçük bence rahatlıkla eğitebilir konuşturabilirsiniz diye düşünüyorum başka kuş almanıza gerek yok.

gec degil bence benim kusum aldigimda 3 aylikti.sizin ilginize bagli ugrasirsaniz konusur

Sagolun tekrar tesekkur ederim. Nedense bana kus 2 3 aylik gibi geliyor çünkü diğer kusun agzindan yem almaya calisiyo. Tunekte rahat duramiyo. Kus erkek hem güvenilir yerden alindi hem de fotoğraflardaki gibi değil ceresi.

1 yaşından sonra da konuşan kuş var , siz merak etmeyin eğer ilgili iseniz çok rahat konuşur. Ayrıca bir hedef uğruna alıp bir köşeye atıyorsunuz kuşu , bu çok yanlış eğer beslemek istiyorsan al kuşu yok konuşturayım da iki şen şakrak olsun bize diyorsan hiç alma...

Hmm. Bunları duyunca rahatlıyorum 4 aylık aldığım kuş konuşmayacak diye korkuyordum. Zaten şurdan pay biçiyorum konuşan kuşların ceresi hep mavi yani yavruluktan çıKarken konuşuyo çoğu.

İste içimi rahatlatan aciklama sagolasin abi bu pazartesi aliyorum kuşu inşallah

Geri