Karadeniz Pet

Kuş Alıcamda Bakarmısınız ?

• Konbuyu başlatan AliBaris38
  • Başlangıç tarihi
A

AliBaris38

Guest
Merhaba Abilerim Ablalarım Kardeşlerim . Yeni Bir Yavru Kuş Alacağım . Resimleri Atacağım Sizlerin Yorumlarını Bekliyorum . Anne Jumboymuş Baba İngilizmiş ...

Yavruların Annesi Ve Babası

lBaV0k.jpg

nY8B5g.jpg

Yavrular : Beyazı Satmış Diğerlerinin Hangisini Tavsiye Ederseniz Onu Alacağım . Fiyat 35 Tl Diyor .

V2qbgV.jpg

sehir nere hocam

anladım kayserıde pahalımı kuslar 35 tl cok degılmı beyazı satmadıysa al derım bence onu kendıne ayırmak ıcın oyle demıs olabılır

Baba ya benzeyecek Sarı olan bence,

Beyazı 45 e Sattı Hocam . Diğerleri Var Elinde . Jumbo Yavrusu Diyor Böyle olur Fiyatı Diyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
jumbo- ingilize benzetemedim ben kuşları..

Bu arada konu başlığınızda bulunan "acil" kelimesini kaldırıyorum.. Yeni üye olduğunuz için uyarıyorum, Forumumuzda "Acil" "Cok acil" gibi kelimelerin gerekmedikçe açılması yasaklanmıştır, İyi forumlar dilerim.

Teşekkür Ederim Uyardığınız için Kusura Bakmayınız . Aslında Yeni Üyede Değilim Önceden Üyeliğim Vardı Ama Unuttum Id Şifresini Filan . Kusura Bakmayın ...

bu fotoda Jumbo yok kardeşim. baba güzel ingilizde annede biraz kırık İngiliz.

Teşekkür Ederim Yorumlarınız için Yavruların Durumu Nasıl Olur iyi Olurmu ?

Yavrular gayet iri olur iyi beslenirlerse.. Güzel renkler cıkabilecegini düsünüyorum.

Sarılıyı al bence :) 35 tl hiç bir şey değil burda yerli ve pakistanları veriyorlar o fiyattan.