petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş alıştırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve quatro tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. quatro

quatro Guest

Ben 5 gün önce bir muhabbet kusu aldım ama fazla yavru deil galiba çekoslava kuşuymuş mavi güzel bir rengi var ama hala bana alısamadı elımı yaklastırdıımda uzaklasıyor elime almaya calısmıyorum parmğıma çıkması için elimi gövdesine doğru götürüyorum ve bekliyor oyle bazen kacıyor alalı 5 gün oldu ve gözunde tam olarak bir çember cıkmamış yavru galiba bi yardım edin nasıl alcam elime kendime alıscak dada salmaya nezaman başlıacağım ???:confused::)

2. Süleyman Aydın

Biraz Sabredin Baş Parmağınız Kuşun Gövdesini Okşayın Zamanla Alışır Size Ama Sabredin..

3. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    biraz bekleyin daha kuş alışmamış olabilir sabredin..tecrübeli arkadaşlar daha net cevap verecektir..

4. quatro

quatro Guest

eet bende kusun gövdesini okşuyorum :)elimin ustunden zıplıo bazen

5. quatro

quatro Guest

kafeste birkac tane tuy var normal değilmi bu

6. quatro

quatro Guest

buda pamuğun resmi :) [​IMG]

7. quatro

quatro Guest

resim olmadı nasıl atcam

8. Hakan GÖLGE

artık böyle her konuya uzun uzun anllattım nasıl evcilleştirilceğini önüne gelen araştırmadan soruyor biraz araştırın !

Sayfayı Paylaş