Karadeniz Pet

kus almama yardim edermisiniz ?

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
Bu gune kadar cok sayida muhabbet kusu baktim nedenini bilmiyorum ama bir sekilde ölüyolar en sonki aldigim kusum cok hapsiriyordu sonra onu veterinere goturdum sonra bana bunun alerjisi var dedi ve bana at ilaci verdi evet at ilaci kendisi dedi hatta neyse bunu suyuna az miktarda at dedi bende mecburen yaptim sonra 2 hafta sonra kusum kusmaya ve ayakta duramamaya basladi felc oldu öldu sanirim zehirlendi sonrada oldu her neyse bunun gibi bir cok kusum oldu evimde kus yasamiyo pet shop tan aliyorum baska bir yerdende zate alamam mecbur o kadar dikkat ettigim halde genede bisey cikip ölüyolar ceyrana ozellikle cok dikkat ediyodum neyse benim sizden istedigim sey bir tane daha almayi dusunuyorum alirken nekere dikkat etmeliyim hastalanmamasi icin napmam gerekiyo ben biraz cahilim bakimini bana anlatirsaniz sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:34 -->-> Daha önceki mesaj 12:31 --

Birde havalar isindi biliyosunuz kapi pencere her taraf acik cerandan nasil kolluyabilirim

Guncelll+++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:35 -->-> Daha önceki mesaj 12:44 --

Guncel+++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 13:35 --

Guncel+++++++

Geri