Karadeniz Pet

kus besleme aparati

KORDON

Onursal Üye
Kus besleme aparati kordon kafeste 15 tl. Siringa ile besleme yapmayi dusunuyorum. Hortum ne olmali, nasil olmali, adi ne?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:39 --

Guncel arkadaslar.

Son düzenleme:
Agiza buyuk gelmez mi hocam? Herhalde standart boy? Kelebek setide onerdiler biraz sert galiba.

bu balık motorlarının hortumlarıda oluyor aynı şekilde serum hortumu gibi

Son düzenleme:
Hocam kararsiz kaldim. Daha kuslar ciftlesmedi bile. Her ihtimale karsi almak istiyorum. Sence 15 verip aliyim mi siringa mi aliyim? Inceledim de sanirim pek siringadan farki yok. Hortumda pek yumusak degil.

Hocam kararsiz kaldim. Daha kuslar ciftlesmedi bile. Her ihtimale karsi almak istiyorum. Sence 15 verip aliyim mi siringa mi aliyim? Inceledim de sanirim pek siringadan farki yok. Hortumda pek yumusak degil.

Sen de benim gibi tez canlısın ancak gerek yok böyle şeyleri hazır etmeye.
Kendi besler dert etme..

bazı göz damlalarından yada ilaçlardan falan başı yuvarlak şırınga gibi basınca sıvıyı içine çeken şeyler var adını bilmiyorum eczaneye gidip tarif et verirler 1tl falan onunlada oluyor ucu uzun hortuma falan gerek yok onda

şu aşağıdakiler gibi şeyler plastik olanları ucuz olur ucu daha ince ve uzun olanları var

SAM_3370+%25282%2529.JPG

0bXZY8.png

Son düzenleme:
Geri