petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş beslemeyi bıraktım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hasan YILDIRIM tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Hasan YILDIRIM

bu gün evimdeki tüm kuşları saatım ve kuş beslemeyi bıraktım artık son kuşuda sinirlenip öldürünce diğer kuşlarıda hepsini satmak zorunda kaldım ama şunu anladım muhabbet kuşu beslenecek canlı değilmiş :( onların yüzüne hint bülbüllerindende sogudum onlarıda saatım vee finişşşş

2. Eren Temiz

Muhabbet kuşunu mu öldürdünüz nasıl kıydınız :eek:

3. Ezel ALBAYRAK

Hayırlı/sı olsun.
    Not: eren paso civciv sorunca o sandım civciv sektörü akar yazıcaktım.

4. Hasan YILDIRIM

ya kardeş işte onun yüzüne bıraktım bu ikinci kuş oldu dedim artık bu iş sana göre değil sen bırak bu işi hiç kuş kalmadı evde 12 tane kuşum vardı hintlerle birlikte hepsini ölü fiyatına saatım

5. Eren Temiz

:D Civciv kümesi kuracağım da bir kaç sorum vardı :D

6. Hasan YILDIRIM

:D kur keser keser yersin :D

7. Eren Temiz

:D Yok ya, büyüyünce bakamam ben odamda koskocaman tavuklar :D Satar yeni civcivler alırım :D

8. Hasan YILDIRIM

:D :D olurmu öle kesecen onu büyüdü temiz bir mangal yakacan mis ğibi antepde mangal dedinmi akan sular durur :D sen büyüt ben alırım :D

9. Eren Temiz

muhabbetkusu.com.tr olarak mangal partisi :D

10. Hasan YILDIRIM

ben onlarıda öldürürüm :( yok yav ben bulaşmım artık piskolojüm bozuldu iyice bana göre del

11. Ezel ALBAYRAK

Arkadaşımın pederi çanakkaleye taşındı civciv felan fistan almış. sorularını
    1
    2
    3
    şeklinde sırala gönder bana sorarım ona.

12. Mehmet ŞEKER

kardeşim civciv ile ilgili sorularını bana sorabilirsin her türlü yardımcı olurum inş.

13. Hasan YILDIRIM

mehmetde tüm kanatlıları biliyor zaten :D

14. Ezel ALBAYRAK

Adam albert einstein. [​IMG]

15. Hasan YILDIRIM

haha bu güzeldi bak:D albert einstein atomu parçalamış mehmetde kuşu parçalar herhalde :D

16. Mehmet ŞEKER

bazı hayvanları çok severim. şuan kuş,tavuk besliyorum. bir aralar daha çeşitli hayvanlarım vardı :D (ördek,koyun,balık,kuş)

17. Ezel ALBAYRAK

18. Hasan YILDIRIM

adam kople üretici öle bir canlıya baglı değil :D

19. Mehmet ŞEKER

inş. tavuklarımın gurka yatmasını bekliyorum. civciv çıkarsa resimlerini koyarım. :)

20. Hasan YILDIRIM

iyyii şimdiden hayırlı olsun bakalım :D kaçtane yumurtaya yatıracan :D bide sanırım senin yerin müsait bizim gibi betonlar arasında değilsin herhalde

Sayfayı Paylaş