petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş Çok Durgun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan Sarı tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan Sarı

2 gündür bi suskunluk çöktü kuşa ara sıra bağıra bağıra odada uçuyor sonra konduğu yerde kalıyor öyle. Eskiden elimi uzatınca direk üstüne atlardı şimdi ısırmaya başladı sebebi ne olabilir (Kuş dişi 6-7 aylık)

Dışkısında bi problem gözükmüyor (ishal , parazit vb), yavruluk tüylerini dökeli de 1 ay ay oldu ergenliğe mi girdi acaba

2. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    Resim atarsaniz daha iyi yardim alabilirsiniz.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Furkan Sarı

2 dakika arayla çektim fotoğrafları. Dal darıya bayılırdı şimdi onu bile zorlamazsak yemiyor

#3 Furkan Sarı, 5 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Şubat 2014
  4. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesteki aynayı cıkarın dişi kuşlar erkeklere göre daha saldırgan oluyor resimlere göre cok sıkıntılı bı durum gozukmuyor erkekte alsanız ıyı olur 3-4 aya yavru alabilirsiniz :)

5. Furkan Sarı

Teşekkürler hocam zaten dişi aldığıma pişmanım, duygusal inişleri çıkışları var mafetti bizi yav.

6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    bu daha yavru + aynayi cikarin daha erken es almak icin ama es tutma orani yuksek olur onun yasinda bir erkek alin . onlar buyuyene kadar birbirlerine alisir ve es tutarlar

7. toprak

toprak Guest

net deyil foto ama bana erkek gibi geldi kuşun...

8. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ishal yada tüy dökümü varmı

9. tayfur

tayfur Guest

Arkadaşlar benim de birkaç sorum var cevaplarsanız çok sevinirim .
    Ben kuşumu 4-5 aydır besliyorum . kuşun kapının üzeri ve kafesin üzerinden başka bir yere daha konduğunu hic görmedim neden olabilir ? (1)
    Kuş yanına yaklaştığım zaman elime aldığım zaman kanadında bir titreme oluyor neden olabilir acaba ? (Kesinlikle üşüme falan yok ) (2)
    Birde ben bu kuşu nasıl yıkayabilirim yıkanması için olan aparatım yok ?(3)

10. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    kendını guvende hıssttıgı yerlere koyuyordur 2 sıze guvenmıyor korkuyorsızden 3 bu aylarda kusu yıkamayın

11. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    Benim kuş kendi yikaniyor ama sık değil haftada 1 yikanmak içim can atiyor. Geçen yemek yiyordum nohut yemegin icine sap diye düştü yerim sandı herhalde heryeri oldumu sana yag. Elimle yikayacagim diye harap ettim kuşu. Sonra elimizde kuruttuk sicak olsun diye. Kus nerde bir tuaf olay var kendini oraya atiyor. Ufak top atiyorum yere. Kendi kendine maç yapıyor. Şebek ya. Arizaya bagladi.

Sayfayı Paylaş