petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kus diger kusun uzerine ayagıni atiyorsa kuslar dişi erkekmidir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erayeray tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. erayeray

erayeray Guest

2 muhabbet kusumun cinsiyetlerinden emin degilim. Ama surekli opusuyor kaşıyorlar çoook iyi anlaşıyorlar ve biri diğerinin üzerine ayağını atıyor bu hareket galiba çiftlesmeye yönelik bi hareket. Bu hareket kuşların dişi erkek oldugunu kanitlarmi yoksa ayni cinsiyetlerde bu hareketi yaparmi?

2. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Evet yapabilir resim eklerseniz cinsiyetleri hakkında yorum yapabiliriz.

3. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaş olmuş iki erkek kuşta bu hareketi yapabiliyor

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    O ayagı atan erkektir diğeri dişidir . Hiçbir çift erkek kuş bir birine ayak atmaz kursaktan yem alırlar ama ayak atmaz o sizin ayak atan kuşunuz erkek diğeri de dişi onu kıstırıyor ciftleşmek istyior

5. Kasaplanca

Arkadaşım erkek kuş da ayak atar. dişi kuşta ayak atar. bu bilgiyi nasıl alıyorsun?

6. mervekcrgl

evet benim erkek kuşum başka bi erkek kuşuma ayak atmıştı öpüşür gibi yapıyodu ama erkek yani :)

7. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Ayak atar derken neden kastediyorsun . Dişi kuş bir diğer kuşun üstüne sürekli ayak atmaz gaga atar bana kanıtla bunu :) Ben çiftleşme tarzında diyorum..

DİŞİ KUŞ ERKEĞE AYAK ATMAZ KARDEŞİM BENİM

8. mervekcrgl

v vvcccccc

9. Kasaplanca

Emin ol dişi kuşta ayak atar. benım 3 çift kuşum var bütün dişilerim aynı şeyi yapıyor.

10. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Sizin kuş denemek istemiş sürekli atmaz onu öyle merve hanim bir kere dokunur anlar bir daha atmaz yani ayak o sadece yakınlasma cabasıdır anlama evresidir. Öpüşme derken kursaklasırlar yem vermeleri normaldir.

11. mervekcrgl

sürekli ayakta atıyodu şuanki dişi duşumda bi kaç kez erkege ayak attıgını kendim gördüm sonrada gagalıyodu

12. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    alla ala bende o kadar kuş besledim hani gaga felan gördümde dişi erkege ayak atması üstüne dogru atıyor demi ayagını hani üstüne cıkma tarzında ben onu kastediyorm ?

Ben hiç görmedim dişi kuşun erkegin üstüne cıkma mantıgını

13. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    bazen roller degisebilio tabi dogal :D

14. mervekcrgl

ben gördüm eminim görenlerde vardır görenlerin oldugunuda görmüştüm bu forumda biraz araştırırsan görebilirsin

15. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    öyleymiş baksana valla o cinslerden bulmak lazım ... Bizim erkek ckmak için tepinirken dişilerde cıkıyormuş meger :D

16. Kasaplanca

Böyle durumlar genelde dişinin kızışma evrelerini gösterir. bir anlamda erkeğe karşı tavrını ortaya koyar. Dişi kuş uyumlu olduğu erkeğe bunu yapması cok doğaldır.

17. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    bendeki dişi kuşun erkek kuşun üstüne bastığına iki üç kez şahit oldum.dişi kuş altı yedi aylık kızışmış durumda ama erkek beş aylık civarında tam olarak hazır değil.dişi istekli olduğu için yapıyor olabilir

Sayfayı Paylaş