petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş dışarıda kalsa olurmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmetcan Soykan tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmetcan Soykan

Arkadaşlar okula giderken kuş ile ilgilenen birileri yok ve kuşum kafeste kalıyor fakat kafese koydugum an kafasını tellerin arasından çıkarmaya çalışıyor debeleniyor ne yapacagımı şaşırdım bugun odayı kapatıp dışarda bıraktım mecburen ne yapmalıyım fikri olan varmı

2. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Kuşuna eş alabilirsin yada kafesin kapısıını açık bırak kendisi yem yemek veya su içmek için girecektir yavas yavaş alışır böyle

3. Ahmetcan Soykan

Eş alırsakta bize bakmaz ya az büyüsünde en güzellerinden alacağım mavişime eş :D

4. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    O zaman 2.seçeneği uygulayacaksın kardeşim.

5. Ahmetcan Soykan

tekken başına bişey gelmez dimi evde

6. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Orasına garanti veremem birşeylerin arasına sıkışabilir

7. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    tel aralığı daha az olan bir kafes alarak kafasını tellerin arasına sokmasını engellersin ve kuşun tehlikeye girmez

8. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dikkatli sekilde evdeki esyalari dizayn edip kafesi acik birakabilirsiniz..
    Ama dedigim gibi tehlike cikaracak esyalari kaldirin bisey olmaz insallah...
    Bana kalirsa es alin hayvancagiz sizi bekleyip durmasin yalniz basina
    Bizden uzaklasmasin dusuncesiyle hayvanlari yalnizliga mahkum etmeyi cok.buyuk bencillik olarak goruyorum
    Ayrica ilk zamanlar uzak gibi dursa da zaman icinde eski yakin haline donecektir hatta esini de size alistiracaktir...

9. Ahmetcan Soykan

Eş almayı düşündüm fakat çok ses çıkartıyorlar vede çok pisletiyorlar kötü bir koku oluyor denilince korktum biraz açıkcası . Küçük bi kafesim var olursa neden eş almayayım fakat yeterli olmaz galiba kafesim 2 kuşa bilgim yok eş konusunda bilgilendirirseniz düşünebilirim ama kuşu çok seviyorum yanımdan ayrılmıyor omzumda elimde geziyor hep :)

10. ibrahim ALMALI

ibrahim ALMALI New Member

Beğenileri:
    0
    çok mecbur kalırsa streç filmle kafesi kapatıp hava alması için bazı kısımları açık bırakabilir ve streçte delikler açabilirsin...
    ama arkadaşlarında dediği gibi en güzeli yapmanın doğru olduğu şey sık tel aralıklı bir kafes alman

11. bace

bace Guest

Ben es aldim kardeş sadece toz sorunu oluyor onada çözüm olarak strec çektik gayet temiz oldu koku olmuyor ve ses abartilicak kadar değil ben tavsiye ederim mutlu oluyorlar :)

12. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ya iyi de bu kopek mi ssnki kokusu olsun
    O kadar zaman bir kere bile kotu koku almadim hatta guzel bile kokuyor kuslar
    Madem kafesi degisecekseniz biraz buyukce alin; yasi 1e gelince es de alin kafes tulu falan alirsaniz yem sicramaz disari...
    Strece kafesi sarmak bana dogru gelmedi hayvani iyice hapsetmeyin...
    Kafesin kapagi acik dursun ama cok dikkat edin esyalara bu cok onemli

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşları dışarıda ölürmü