petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kus dolabin arkasindan altına girdi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve alpercalik tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. alpercalik
    Gizli

Beyler yine bir sorunla geldim. Yeni aldığım muhabbet kuşu dolabin arkasindan altina girdi . Kendisi cikabilir mi karanlik alandan yoksa müdahale etmem gerekir mi ?

2. Mete AYVALI
    Gizli

Kendisi çıkar ama sıkışmıssa yardım edebilirsin

3. Umutcan AĞLAR
    Gizli

Çıkar kendisi az bekleyin

4. alpercalik
    Gizli

Cok hareketli bir kuş değil yalnız.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:12 -->-> Daha önceki mesaj 14:20 --

Hala cikmadi dolap altindan

5. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Çek dolabı al kuşu

hacı benimde bir çalık diye bir tanıdık var mazur gör senin küçük 2 kızın varmı :D

6. alpercalik
    Gizli

Hayır yok. :D bu arada kuşu kurtardim zahmetli oldu ama kurtuldu. Bir de kus henuz yavru şunu fark ettim ki muhabbet kuşu yem yemeyi bilmiyor. Ben ona bakiyorken yemlige gidip arkasina bakiyor. Utaniyor gibi sanki . Elimle yemlige goturuyorum ancak yiyor. Elime alismasini istemiyorum bu şekilde. Aç kaliyor elimle vermezsem. Dayaniksiz kaliyor. Oneriniz nedir bu konuda ?

7. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    dikkat et o şekide mefta olan çok kuş var

8. alpercalik
    Gizli

Nasil elimi biraktiririm ben olmadan yemesi gerek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:11 --

Arkadaslar bir yöntemi olan yok mu bu konuda acilen

Sayfayı Paylaş