Karadeniz Pet

Kuş eğitmek benim işim :)

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Kuş eğitmek bizim işimiz :) Eğitimli kuşumun yanına 2 hafta oldu dişi aldım dişi eve geldiği gün korkudan düz duvara tırmanıyordu resmen ama bugün 2haftada geldiğimiz nokta bu arkadaşlar :)

Masallah nasil egittiniz iki kuslan egitmek zor diyorlardi.

Masallah nasil egittiniz iki kuslan egitmek zor diyorlardi.

Dişi kuşu eğitmek ayrı meziyet çift kuşu eğitmek apayrı bi meziyet çokda farklı yöntemler değil aslında önce sevgini hissettir kuşa sonra klasik alıştırma yöntemleriyle alıştır :)

:) Tebrikler gayet basarili olmussunuz bu konuda Ayni kafestemi egittiniz

:) Tebrikler gayet basarili olmussunuz bu konuda Ayni kafestemi egittiniz

Teşekkür ederim :) Evet dişiyi getirdiğim gün aynı kafese attım 2 3 gün hiç yanaşmadım dişiye evi bizi tanısın etsin diye ondan sonra işte alıştırma çalışmalarına başladık :)

Hocam bizim erkek kuşa da dişi kuşlara kur yapması için eğitim verirsen çok makbule gecer :)

Yaşta farketmiyor abi ilgi gösterirsen isterse çift olsun yinede alışıyorlar... :)

Yaşta farketmiyor abi ilgi gösterirsen isterse çift olsun yinede alışıyorlar... :)

Kesinlikle geç belki alışır ama mutlaka alışır büyük kuşta tabi ilgi ve sevgi şart büyük kuşlar konuşma yeteneğini kaybediyorlar belli bi döneme kadar konuşmayınca sadece ama alıştırma her yaşta her zaman olabilir :)

Son düzenleme:
Kesinlikle geç belki alışır ama mutlaka alışır büyük kuşta tabi ilgi ve sevgi şart büyük kuşlar konuşma yeteneğini kaybediyorlar belli bi döneme kadar konuşmayınca sadece ama alıştırma her yaşta her zaman olabilir :)

Doğru abi :)

Benim icinde aynisi oldu 1.5 yasindaki damizlik kusu egittim :)
7269a8153ded1f633bc437770318a9d5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri