petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş Haddinden Fazla "Bağırıyor"

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve burakomurtak tarafından 4 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 7-8 aydır beraber oldugum erkek kuşun yanına 2 hafta önce dişi aldım araları nasıl pek anlamıyorumda erkek son bir haftadır ötmeyi bıraktı sadece bağırıyor yani nasıl desem kuş ötüşü rahatsız etmez ya bu çığırıyor bildiğin ve bunu uzun süre yapıyor o kadar hayvandan nasıl çıkar o ses bilmiyorum sabah 6 da yapıyor bazen kafayı yiyorum sebebi ne olabilir ve çözüm önerisi bekliyorum buraya yazmamı gerektirecek kadar tırmalayıcı olmaya başladı hani malımı tanımasam can çekişiyor dicem yok kafesten çıkınca bomba gibi 2 dk susuyo sonra kafesin üstüne çıkıp tam gaz devam ediyo bağırmaya kuş ötme sesi değil yırtıcı bi ses yani ötmesinden rahatsız olmuyorum hele bazen dişide eşlik ediyor salona koymak zorunda kalıyorum kafesi öylede içim rahat etmiyor yalnız kalıyorlar diye :confused:

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ben bebe istiyorum diye karısına bagrıyordur çiftleşme isteğini dile getiriyor :)

3. reykey

reykey Guest

Bende erkegimin yanina dişi aldıktan sonra yaşamaya başladım.. sabah uykusu diye birşey birakmiyorlar sağolsunlar.. :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    e çözümü nasıl olur bunun arkadaşlar

Sayfayı Paylaş