petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş hapşuruyorsa kesin hasta mıdır ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taylan tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar merhaba, kuşum 2 gündür hapşuruyor. Biraz önce arttı hapşurması, dayanamadım sorayım dedim. Hiçbir hastalık belirtisi yok, gayet hareketli ve normal. Yemini yiyor suyunu içiyor, kafesteyken yine dışarı çıkmak için hareketli ve şımarık eylemlerde bulunuyor. Ama evham yaptım sorayım dedim,

kuş hapşuruyorsa kesin hasta mıdır ?

2. Ekin Özdemir

Ekin Özdemir New Member

Beğenileri:
    0
    aynı şey benim kuşumda da olmuştu kuşlardan anlayan bi arkadaşıma göstermiştim hastalık yok yanında hapşurduysanız taklit edebilir demişti

3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    taklit olamaz çünkü bi şeyi öğrenip taklit etmesi en az 1 hafta falan olmalı taklit imkansız . ama illa hasta değildir yemin kapuğu burnuna falan gittiyse onu çıkarmaya çalışıyodur belkide

4. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    evet.yem kalmış olabilir burnunda hapşırmak değilde tıksırmak gibi yapıyolar

5. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    teşekkürler arkadaşlar. Aynen de öyle bir şey gibiydi, söylediklerinizden sonra içim rahatladı. Çünkü hastalık belirtisi yok, daha çok bir şeyle uğraşıyor gibi yem gibi, tekrar teşekkürler

Sayfayı Paylaş