petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş hareket dahi etmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve wanchope tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    kuşu bugün aldım ve saatlerdir hareketsiz, ötmüyor, yem dahi yemiyor. pet shop sahibi 42 günlük olduğunu iddia ediyor. ve gözlerinde bir problem olduğu konusunda da şüphelerim var. elimi kafesten içeri soktuğumda hareket etmiyor, ürkmüyor v.s. bu konuda beni aydınlatıp içimi rahatlatabilirseniz çok sevinirim.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuş daha yavru bazı yavrularda bu çok normal yanında hafif bir müzik veya hafifce bir muhabbet sesi açarsanız sesiniz duyarsınız maşaallah çok sağlıklı duruyor güle güle besleyin

3. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hemen panik yapmayın.Sen kendi yerine koy bakalım kendini.Tanımadığın ortama girince sakin mi duruyorsun yoksa taklamı atıyorsun? Her yeni gelen kuşta böyle olur.Bende kuşu yavruyken aldığımda senin gibi zannetmiştim.Hiç tepki vermiyordu.Şimdi fırıldağın önde gideni oldu

4. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim yusuf bey, az önce pc'den muhabbet kuşu sesi açtım ve ilk sesini duydum. bilmiyorum topic konusu değil ama bir de cinsiyeti konusunda bir yorum yapabilir misiniz.

5. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kide boyledi yusuf akkuş un dedigi gibi yaz muhabbet kuslari die youtube nasilda otuyo gozundede bi problem yok merak etme :))

Samsung Galaxy S4

6. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    cevabınız için teşekkürler. umarım benim kuşum da fırıldak bir şey oluverir zamanla :)

7. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Bak benim konumu okudunmu bilmiyorum ama bu 7. Gunu 1 aylik bir kus benimki ilk geldigi gun seninkinin aynisiydi ne haraket ne otme simdi kafesde gitmedigi yer yok :) 1 haftada bole oluyorsa 1-2 ay sonra neler olcak bakalim :)

Samsung Galaxy S4

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Fotoğraf net olmamakla beraber erkek gibi duruyor

9. can gülerer

can gülerer New Member

Beğenileri:
    0
    bende yavru kuşumu aldığımda ilk seferler hareketsizdi hastalığı yoksa 2-3 gün içinde ilgi gösterilirse canlanır

10. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    maşalllaahhh yavru bir kuş

11. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun çok güzel bir kuş :) Daha bugün gelen bir kuş için normal hareketler bunlar. Korkacak bir şey yok zamanla ortama ve size alıştıkça hareketlenmeye başlayacaktır :)

12. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Massallah, kus erkek

13. Ahmetnk

Ahmetnk New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar selamlar.kuşu dün aldım ve saatlerdir hareketsiz, ötmüyor, arada yem yiyor. pet shop sahibi 45 günlük olduğunu söyledi .elimi kafesten içeri soktuğumda hareket etmiyor, ürkmüyor v.s. bu konuda beni aydınlatıp içimi rahatlatabilirseniz çok sevinirim.ayrıca cinsiyeti ne sizce erkek dedi ama dişi gibi geliyor bana

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş