Karadeniz Pet

kuş hareket dahi etmiyor

wanchope

Meraklı Üye
kuşu bugün aldım ve saatlerdir hareketsiz, ötmüyor, yem dahi yemiyor. pet shop sahibi 42 günlük olduğunu iddia ediyor. ve gözlerinde bir problem olduğu konusunda da şüphelerim var. elimi kafesten içeri soktuğumda hareket etmiyor, ürkmüyor v.s. bu konuda beni aydınlatıp içimi rahatlatabilirseniz çok sevinirim.

Kuş daha yavru bazı yavrularda bu çok normal yanında hafif bir müzik veya hafifce bir muhabbet sesi açarsanız sesiniz duyarsınız maşaallah çok sağlıklı duruyor güle güle besleyin

kuşu bugün aldım ve saatlerdir hareketsiz, ötmüyor, yem dahi yemiyor. pet shop sahibi 42 günlük olduğunu iddia ediyor. ve gözlerinde bir problem olduğu konusunda da şüphelerim var. elimi kafesten içeri soktuğumda hareket etmiyor, ürkmüyor v.s. bu konuda beni aydınlatıp içimi rahatlatabilirseniz çok sevinirim.

Hemen panik yapmayın.Sen kendi yerine koy bakalım kendini.Tanımadığın ortama girince sakin mi duruyorsun yoksa taklamı atıyorsun? Her yeni gelen kuşta böyle olur.Bende kuşu yavruyken aldığımda senin gibi zannetmiştim.Hiç tepki vermiyordu.Şimdi fırıldağın önde gideni oldu

teşekkür ederim yusuf bey, az önce pc'den muhabbet kuşu sesi açtım ve ilk sesini duydum. bilmiyorum topic konusu değil ama bir de cinsiyeti konusunda bir yorum yapabilir misiniz.

Benim kide boyledi yusuf akkuş un dedigi gibi yaz muhabbet kuslari die youtube nasilda otuyo gozundede bi problem yok merak etme :))

Samsung Galaxy S4

cevabınız için teşekkürler. umarım benim kuşum da fırıldak bir şey oluverir zamanla :)

Bak benim konumu okudunmu bilmiyorum ama bu 7. Gunu 1 aylik bir kus benimki ilk geldigi gun seninkinin aynisiydi ne haraket ne otme simdi kafesde gitmedigi yer yok :) 1 haftada bole oluyorsa 1-2 ay sonra neler olcak bakalim :)

Samsung Galaxy S4

Fotoğraf net olmamakla beraber erkek gibi duruyor

bende yavru kuşumu aldığımda ilk seferler hareketsizdi hastalığı yoksa 2-3 gün içinde ilgi gösterilirse canlanır

maşalllaahhh yavru bir kuş

Hayırlı olsun çok güzel bir kuş :) Daha bugün gelen bir kuş için normal hareketler bunlar. Korkacak bir şey yok zamanla ortama ve size alıştıkça hareketlenmeye başlayacaktır :)

Arkadaşlar selamlar.kuşu dün aldım ve saatlerdir hareketsiz, ötmüyor, arada yem yiyor. pet shop sahibi 45 günlük olduğunu söyledi .elimi kafesten içeri soktuğumda hareket etmiyor, ürkmüyor v.s. bu konuda beni aydınlatıp içimi rahatlatabilirseniz çok sevinirim.ayrıca cinsiyeti ne sizce erkek dedi ama dişi gibi geliyor bana

Ekli dosyalar

• IMG_4338.JPG
    IMG_4338.JPG
    1.2 MB · Görüntüleme: 13
Geri