Karadeniz Pet

Kuş Hasta mı ? (Videolu)

Cüneyt BAYSAL

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar; videodaki muhabbet kuşu gibi benim de hem dişi hem de erkek muhabbet kuşum (öksürük/hapşırık ne olduğuna karar veremedim) değişik sesler çıkarıyorlar. Bunu yaparken arada bir durup kafasını aşağı yukarı sallıyor ve tekrar devam ediyor. Son 1 haftadır bu olay dikkatimi çekti. Daha önce bu şekildeki hareketlerine tanıl olmadım. Acaba herhangi bir sorun mu var :confused:

[YOUTUBE]l77GihUxE04#t=19[/YOUTUBE]

Kafeste kum var mı

öğütemiyorlar gibi geldi bana yediği yemi. Kuş kumu bulundurun kafeste muhakkak.

Yemlerine karıştırmak yerine ayrı bir kapta mama olarak vermelisin forumda güzel mama tarifleri mecvut.Ayrıca kuş kumunu bir an önce almalısın.

Bu kum meselesini kim icat etti yok öyle bişey. Girin avrupa amerika pet mağazalarına internetten kuş kumu satılıyor mu hiç. Sindirime yardımcı olduğu hikaye. Kuşunuzun başka bir problemi var. Boğazına bişey takılmıştır, boğaz mantarı vardır, üşütmüştür vs. bi veterinere gösterin

Bu kum meselesini kim icat etti yok öyle bişey. Girin avrupa amerika pet mağazalarına internetten kuş kumu satılıyor mu hiç. Sindirime yardımcı olduğu hikaye. Kuşunuzun başka bir problemi var. Boğazına bişey takılmıştır, boğaz mantarı vardır, üşütmüştür vs. bi veterinere gösterin

biz boşuna kuş beslıyormusuz ya ee başka ne var ne yok avrupa pet magzalarında

yemi öğütemediği için bunu yapıyor kuş kumu alın

Avrupa mağazalarında ne var ne yok oturup anlaacak değilim siz bildiğinizi yapın ama olan kuşlara oluyor. Biz de boşuna kuş beslemiyoruz. Hem forumlardan, üreicilerden öğrenmiyorum ben saygın papağan sitelerindeki ingilizce makaleleri okuyorum ve onlar kuş kumu zararlı diyor

Geri