petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş hasta yardım !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doruk Varol tarafından 5 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Doruk Varol

Doruk Varol New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba hemen konuya giriyorum kuşu dün Eminönünden aldım.Jumbo erkek.Dün hiçbirşeyi yoktu.Özellikle baktım ishali mantarı kırığı çıkığı varmı diye sağlamdı kuş.Bugün öğleden sonra baktığımda kuşun dışkısının bildiğiniz ZİFT renginde olduğunu gördüm simsiyah...Halsizlikte başladı.Şuan daldarı falan verdim onu yedi birazda su içti ama durumu hoşuma gitmiyor.Poposunu yıkadım demin ılık suyla dışkısı yapıştığı için.Bu durumu bilen arkadaşlar yazarsa memnun olacağım..

#1 Doruk Varol, 5 Kasım 2015
    Son düzenleme: 5 Kasım 2015
  2. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuş yer değiştirdiğinde ishal olabiliyor.Bence birkaç gün bekle düzelmezse müdahele et.

3. canan723

canan723 Member

Beğenileri:
    8
    Daha yeni kuş, alışma döneminde böyle şeyler yaşanabiliyor

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ortam değişikliğinde böyle şeyler olabiliyor. Birkaç gün bekleyip, eğer değişiklik olmazsa tedaviye başlarsın. Yine de keşke Eminönü değil de kendine yakın bir üreticiden alsaydın kuşu. Hayırlısı olsun. Güle güle besle.

Sayfayı Paylaş