petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş ile konuşmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bug55 tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. bug55

bug55 Guest

ben 3 gün önce muhabbet kuşu aldım.internetten muhabbet kuşu evcilleştirilmesi,konuşturulması hakkında bilgiler almıştım.bu bilgiler hakkında kuşa güzel söylememiz gerektiği söylendi (cici kuş,sevimli kuş vb) fakat ben evde tek iken bu lafları kuşa söyleme çok saçma geliyor.ve bir psikoljik sorunları olan birisi olarak hissediyorum kendimi.fakat bunların zorunlu olduğu söyleniyor.Yorumlarınızı bekliyorum

#1 bug55, 12 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Haziran 2013
  2. Tunç ÇAĞATAY

:)

Doğru dediklerinizi bizde çektik bir süre ama kuşunuza öyle hemen konuşmayı ögretemezsiniz telefona ses kaydı alın koyun o tekrarlasın sizin yerinize

3. Ozan KOCA

Ozan KOCA Guest

ses kayıtlarının bir işe yaramadığı söyleniyor doğru mu?

4. Tunç ÇAĞATAY

Sizi görmedigi için olabilir ama eğer ille konuşsun diyorsanız yarar

5. Mehmet ŞEKER

sadece o kelimeleri değil her şeyi konuşun kuşunuzla :)

6. Mehmet Alim CANDEMİR

Aynen aynı sorun bendede oluyor :D Çok tuhaf hissediyorum :D Kuşla konuştuğumu gören evdekilerde söylediğimin aynısını söyleyip dalga geçiyorlar :D :D Evde yalnızken konuşmanızı öneririm :D

Sayfayı Paylaş