petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş Irk Anlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve DarKMooN (Eyüp) tarafından 17 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. DarKMooN (Eyüp)

DarKMooN (Eyüp) Active Member

Beğenileri:
    34
    Sa benim dişimin sebebini bilmediğim şekilde ölmesinden ve büyük salma yaptığım için 1 erkek 2 dişi kuş alacaktım. Kuşlara ve fiyatlara bakmak açısından mahallemizdeki tek petshopa gittim. Adama türlerini sordum hollanda dedi fiyatına ise 50 dedi. Yan taraftada 30 tlye muhabbet kuşu vardı ama 50 tllikler gibi olmadıkları için açıkcası bakmadım bile. Size sormak istediğim bu kuşların hollanda veya hangi ırk olduğunu kesin ve kolay şekilde nasıl anlayabilirim aslında adama güveniyorum çok alışveriş yaptım ama ne olur ne olmaz emin olmakta fayda var. Ayrıca fiyatı hollanda ise uygunmu ?
    Aralarında birkaç bileziklide vardı herhalde. Bide hobi amaçlı üretim yapan arkadaş var onada soracağım.

2. DarKMooN (Eyüp)

DarKMooN (Eyüp) Active Member

Beğenileri:
    34
    Güncel...

Sayfayı Paylaş