petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş kafese girmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onurdondu1 tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. onurdondu1

iyi akşamlar arkadaşlar muhabbet kuşum öyle bir alıştı ki dışarı kafesine zor sokuyorum kafesindede rahat durmuyor ordan oraya tırmanıyor ötüyor açtığım gibi direk dışarı fırlıyor ne yapacam pencerelerde açık oluyor çoğu zaman yoksa ev sıcak oluyor kaçacak diye korkuyorum ne önerirsiniz?

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Aynı durum benim kuşumdada mevcut :) Kafeste hiç durası yok. Akıllı yemlik içindeki tüm yemleri döktü.. Daha sonra 2 tane plastik yemlik taktım onların içi boştu kafayı soktu dışarı çıkmaya çalışıyor kafası yemliğin içinde kaldı ayakları asılı kaldı neredeyse ölüyordu son anda kurtardım :) Bir müddet sonra mecburen kafes içinde sakince duruyor..

Sayfayı Paylaş