petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş Kafesi Teli??

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve Berkan Yetiş tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba evimde bir küçük bir de orta boy 2 tane kafes var ancak kendim daha büyük ve kullanışlı bir kafes yapmak istiyorum. Kenarlar için ahşabı bulmak kolay ama tel nerde bulurum?

Böyle bir kafes yapmak istiyorum tel dediğim şey de işte orda kafesin dışındaki metal kare şeyler :D :D

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
  3. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Yanlış anladınız galiba kafes satın alamayacağım. Sadece kafes için tel alacağım ve internet den almayi düşünmüyorum cevremde nerelerde bulabilirim diye merak ettim örneğin evkur da yada nalburlarda falan. Yine de yorumunuz için teşekkürler.

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

dostum yanlış anlamadım ama öyle düz bir tel alacaksın,sonrada yemlik nasıl koyucam,kapak nasıl yapıcam diye düşüneceksin.kafesin profilini adamlardaki ön tel ölçüsüne göre yaparsan on numara olur.zaten vermiş olduğun örneğin arka kısmı yine hazır alınmış ön tel

5. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Öntel sorun değil her petshop ta var :)

6. emrecelik3673

kafes köşelerindeki beyaz profillerden bahsediyorsun sanırım. nalburlarda bulabilirsin hatta alüminyum yaparsan kenar çıtalarını daha güzel olur, hem ağırlık fazla olmaz. ya da yine nalburlarda bulabilceğin plastik çıtalar var kablo kanalı şeklinde onlar da olabilir.

7. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Hayır tellerden bahsediyorum :D

8. emrecelik3673

onu da nalburda bulabilirsin. renkli olanları bile var.

9. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam ozaman çok teşekkür ederim muhtemelen bugün yada yarın yapıma başlar adım adım resim çekip foruma koyarım :D

10. emrecelik3673

rica ederim, başarılar.

Sayfayı Paylaş