Karadeniz Pet

Kuş Kafesi Yapımı (Ayrıntılı-Dev Konu)

Çok güzel olmuş. Etrafına tül yapınca görüntüsü daha güzel olur ama tel boşluklarından bende şüpheliyim. Kuşlar o boşluğu keşfederse merak etmeye başlar, merak ederlerse oradan çıkabilirler gibime geliyor. İnşallah yanılıyordurum :) Ama her şeyden önce emeğine sağlık.

Arkadaş emeğini sağolsun bizimle paylaşmış, böyle bi salma düşünenlere fikir oldu bence, evet üzerinde Bikaç değişiklik ile dahada güzel olabilir, tel konusunda biraz eleştiri var delikleri geniş olduğu için, daha dar örgülü teller var sorun bu şekilde halledilir diye düşünüyorum :)

El emeği göz nurudur arkadaş tebrik ederim . Emeğine sağlık dört dörtlük olacağı yok ya bence güzel olmuş kim ne derse desin.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. evet daha dar delikli teller vardı biliyorum ama onların metresi 7tl di bu 3,5TL fazla para harcamak istemedim. Kuşların tellerden geçmesi konusuna gelirsek, yavru kuşlar belki geçebilir (o da belki) ama benim kuşlar geçemiyor. Dediğim gibi ilk günler geçmeye denediler ancak kafaları bile sığmıyor.

Öncelikle tebrik ederim çok iyi bi çalşma olmuş seni görünce bende denemeye karar verdim en kısa zamanda yapmaya çalışıcam.

Son düzenleme:
İlk mesajdan beri okuyorum...yazmadan edemedim....
Şöyle ya da böyle olmuş, etraf kirlenir ya da kirlenmez, kapısı var ya da yok...

Dostum;
sen yaşıtların gece gündüz bilgisayar oyunları oynayıp sosyal zırvalarda boşa zaman geçirirken, o kuşların daha rahat edebilmeleri için oturup böyle bir şey yapmışsın ya, bence bu her şeyden önemli...Önce seni, sonra seni yetiştirenleri tebrik ediyorum.
Sevgiler...

İlk mesajdan beri okuyorum...yazmadan edemedim....
Şöyle ya da böyle olmuş, etraf kirlenir ya da kirlenmez, kapısı var ya da yok...

Dostum;
sen yaşıtların gece gündüz bilgisayar oyunları oynayıp sosyal zırvalarda boşa zaman geçirirken, o kuşların daha rahat edebilmeleri için oturup böyle bir şey yapmışsın ya, bence bu her şeyden önemli...Önce seni, sonra seni yetiştirenleri tebrik ediyorum.
Sevgiler...

Teşekkürler

Bende yapmaya karar verdim ama ölçüleri 5-10 cm küçük ve önce para biriktirmek lazım :D :D süperr olmuş helal olsun :D

Teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:13 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

Annemin yoğun isteği üzerine kafesiçok yer kapladığı için bir ağacın dibine bırakmış bulunmaktayım. Umarım kuşu olan birisi almıştır :D

Paşam helal olsun sana maşallah. Ayrıca bu şekilde yapımını da paylaşman çok düşünceli ve ince bir davranış, canı gönülden tebrik ediyorum seni.

Ben bişey farkettim 7. ve 9. fotoğraflarda taban siyah diğer fotolarda beyaz acaba ters mi cevirdiniz birde tabanı cıtaların arasına yapsaydın daha güzel olurdu ama emeğinize sağlık güzel olmuş

Son düzenleme:
Çok güzel olmuş emeğine sağlık kardeşim benimde kafes yapasım geldi bu konuyu görünce :)

Ben bişey farkettim 7. ve 9. fotoğraflarda taban siyah diğer fotolarda beyaz acaba ters mi cevirdiniz birde tabanı cıtaların arasına yapsaydın daha güzel olurdu ama emeğinize sağlık güzel olmuş

Kafesin tabanını kontrplak la kapladım, sonra da üstüne kağıt koydum.

Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Çok güzel olmuş emeğine sağlık kardeşim benimde kafes yapasım geldi bu konuyu görünce :)

Teşşekkür ederim :)

elıne koluna saglık valla benı de heveslendırdın :D

Kafes güzl olmuş kardşim ama daha iyisini yapablirsin sorum şu yapıştırıcı kuşlara zarar vermezmi kemiriyolar sıkıntı olmazmı ???

Geri