Karadeniz Pet

kuş kapıya sıkıştı neolur yardım edin

cicikuşpıtır

Yeni Üye
arkadaşlar kuşum çok sert olmamasına rağmen kapıa sıkıştı ve düştü ilk başta ölü gibi duruyordu öldü sandım sonra ayğını kıpırdattı biraz şimdi yalpa yapa yapa yürüyor videosunu şimdi yüklerim arkadaşlar ne olur yardım edin buda Allahın verdiği bir can sonuçta :( :(

Biz nasıl yardım edelimki iyi bir veterinere gidin

Kuşu ordan oraya cekmeyin zaten yuruyecek takati kalmamiş. Bence bugun agri kesici jel varsa ayagina ince bi sekilde surun. Yarin da acil bi sekilde veterinere goturun. Kusun hali iyi gozukmuyo. Insallah iyilesir. Krem olarak fastjel veya teramicyn surebilirsin simdilik. Kolay gelsin

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun durumu kötü görünüyor.Kanama falan var mı?şoku atlatabilmesi için kafasını musluk altına sokup çıkarsaydınız,kendisine gelmesine yardımcı olur fakat sinirsel bir takım hareketler yapıyor.Geceyi atlatabilir umarım,sabah ilk iş veterinere götürmek olmalı .Tekrar geçmiş olsunGelişmelerden haberdar edin lütfen...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bence su durumda yapılacak en mantıklı şey hayvanı kafes dışında veya kafeste durabiliyosa kafeste yemini suyunu koyup hiç rahatsız etmemek kuşla ugraşmamak

Ayağı kırılmış olabilir fazla oynatmayın.Geçmiş olsun, yarın sabah ilk iş veterinere götürmek.

arkadaşlar bende kuş şok mu geçiriyor diye zaten kuşu suyun altına sokup çıkardım şimdi evde krem varsa onu sürerim kafesine koydum şimdilik kendisi yemliğine atlayıp yiyebiliyor maşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:32 --

Geçmiş olsun durumu kötü görünüyor.Kanama falan var mı?şoku atlatabilmesi için kafasını musluk altına sokup çıkarsaydınız,kendisine gelmesine yardımcı olur fakat sinirsel bir takım hareketler yapıyor.Geceyi atlatabilir umarım,sabah ilk iş veterinere götürmek olmalı .Tekrar geçmiş olsunGelişmelerden haberdar edin lütfen...

şimdilik durumu iyi kafesine koyduk kafesinde dolanıyor tırmanıyor yemliğine tırmanıp atlayabiliyor bazen düşse bile düştüğü zaman hızla düşmemesi için havlu serdim kanaması falan yok iç kanama olabilirmi peki

Son düzenleme:
Geçmiş olsun vitamin varsa suyuna ekle. Videoda ayaklarını hareket etttirebiliyordu sırt üstü yattığında inşallah ciddi bir şey yoktur. Bacaklar renk değiştirmeye başlarsa yani kızarıp morarırsa bu iyiye işaret değil bunu biliyorum. Tabi dediğin gibi iç kanama var mı bilemeyiz röntgenle anlaşılır. Dışkısını kontrol et kanama olursa dışkıya yansıyabilir galiba.Bir vet. hekime göstermen gerekli.

az önce veterinerden geldik kaburgası çatlamış bi toz ilaç verdi günde bir suyunu değiştirin içine koyun çarşamba günü tekrar getirin dedi çok fazla yaşamaz dedi artık 5- 6 gün anca yaşar dedi

az önce veterinerden geldik kaburgası çatlamış bi toz ilaç verdi günde bir suyunu değiştirin içine koyun çarşamba günü tekrar getirin dedi çok fazla yaşamaz dedi artık 5- 6 gün anca yaşar dedi

Çok geçmiş olsun,kıyamam yaUmarım düzelir ve umarım iç kanama yoktur..İyi haberlerinizi bekliyoruz...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Kuşun son durumu nedir?Umarım toparlamıştır biraz daha...

Ya sorma böyle şeyler okuyunca çok kötü oluyorum hiç dayanamıyorum. Benim evdekine birşey olacak diye ödüm kopuyor üstüne titriyorum. Sıpada anliyor sanki inadına yaramazlık yapıyor bebeğin peşinde gezer gibi geziyorum

Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşir, insan bu miniklere çok alışıyor :(((

Suyuna B1 ve B6 vitaminleri içeren bir vitamin kullanın ancak her vitamin ilacında B1 ve B6 yok maalisef üzerinde yazana dikkat et DEEP Marka olabilir mesela geçmiş olsun.

Geri