petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş korkusu :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taha BAYHAN tarafından 21 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Taha BAYHAN

Merhaba arkadaşlar ben kuş aldim dun zaten biliyorsujuz ve ben kusu tutamiyorum kafesine elime sokuyorum cirpininca panik oluyorum . Napabilirim cözüm önerin !!! Nolur

2. BonezCrusher

Kuşu yakalamaya çalışmayın hocam o sana zamanla alışır sen yakaladıkca kaçar.

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    öyle hareketlerde bulunursanız kuş asla alışmaz elinize..

4. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Elinize yem koyun sakince kafese koyun elinizi bir süre sonra elinize gelip yiyecektir her gun böyle devam edin ve size alisir

.

5. Taha BAYHAN

Gelmezki daha alali 1 gun olmadi eliki sokmamla heryeri biryere katiyor :(

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kucukugumde bir kus beni korkutmustu. Icimde korku kalmisti. Ta ki nisan ayina kadar. Su an uretime baslama asamasindayim dusunun. Bence sorun kusla ilk temas. Kusu korkmayan birisi tutacak ve siz sevecesiniz 1 defaya mahsus. Cunku avuclamaktan hoslanmiyorlar. En fazla isiriyorlar sorun yapmayin.

#7 KORDON, 21 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 21 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş