petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kus kumu hakkında yardım ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sema ayaz tarafından 11 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar kusum 2 aylık daha bu kus kumunu kullanım mı ? kalıtelı mıdır ki ? bide eger kullancaksam nasıl kullancam bunu ?

2. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    bu marka kuş kumunu ilk defa görüyorum, şayet marka güvenilir ise ayrı bir yemlikte verebilirsiniz.

3. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    sizin önerebilcegınız bır marka var mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

kullanımı : gunluk olarak yemlıgıne 1 tatlı kasıgı bu kumu karıstrcakmısm oyle yazıyo

4. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    ben witte molen kullaniyorum, ithal bir ürün. forumda tavsiye edilen bir markadır. kullanım şekline gelirsek; yeme karistirip vermenin bi esprisi yok çünkü kum dibe çöküyor. ayri bir yemlikte vermekte fayda var. ihtiyaç duyduğunda o yiyecektir zaten.

5. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    tesekkur ederım, bir soru daha sorsam :) sizce murekkep balıgı kemıgı mı yoksa gaga tası mı yada 2 sını bırden mı koyım

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    Mürekep balığı kemiği ile gaga taşının işlevleri farklı olduğu için herikisinin kafeste bulunması faydalı olacaktır.

Sayfayı Paylaş