petshop

Kus kumu hakkında yardım ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sema ayaz tarafından 11 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Sema ayaz

Sema ayaz New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaslar kusum 2 aylık daha bu kus kumunu kullanım mı ? kalıtelı mıdır ki ? bide eger kullancaksam nasıl kullancam bunu ?

2. wanchope

wanchope Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    bu marka kuş kumunu ilk defa görüyorum, şayet marka güvenilir ise ayrı bir yemlikte verebilirsiniz.

3. Sema ayaz

Sema ayaz New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    sizin önerebilcegınız bır marka var mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

kullanımı : gunluk olarak yemlıgıne 1 tatlı kasıgı bu kumu karıstrcakmısm oyle yazıyo

4. wanchope

wanchope Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    ben witte molen kullaniyorum, ithal bir ürün. forumda tavsiye edilen bir markadır. kullanım şekline gelirsek; yeme karistirip vermenin bi esprisi yok çünkü kum dibe çöküyor. ayri bir yemlikte vermekte fayda var. ihtiyaç duyduğunda o yiyecektir zaten.

5. Sema ayaz

Sema ayaz New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    tesekkur ederım, bir soru daha sorsam :) sizce murekkep balıgı kemıgı mı yoksa gaga tası mı yada 2 sını bırden mı koyım

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    420
    Mürekep balığı kemiği ile gaga taşının işlevleri farklı olduğu için herikisinin kafeste bulunması faydalı olacaktır.

Sayfayı Paylaş