Karadeniz Pet

Kuş Kumu Kullanımı

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest
Arkadaslar kus kumu nasıl kullanılıyor ben yemlıgın bırıne sadece kus kumu koymusum ama kusun daha oraya agzınıattıgını görmedım nasıl kullanacaz yemın ıcınemı katsam ?

İhtiyacı olduğunca yiyecektir yada yemiştir zaten yem kadar çok yemezler kumu.

ama kus 45 gunluk bılıyormu kı kumun ne oldugunu

Kum, mürekkep balığı kemiği. Bunlar daha çok iç güdüsel usta. Arkadaşın dediği gibi ihtiyacı olduğunda yer

yemin içine 1 er kaşık olmak üzere koy fazlası zarar kuş yediğini bilmez ... Sonra kursakta tıkanmalar oluşur fazlası zarar.

Yem kabına birer kaşık yemiyle karıstır o yer

valla ikiside var ama ben mı denk gelmıyom acaba ıse gıttıgım ıcın aksam 8 den gece 12 ye kadar kus yanıbasımdahıc görmedım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

yemin içine 1 er kaşık olmak üzere koy fazlası zarar kuş yediğini bilmez ... Sonra kursakta tıkanmalar oluşur fazlası zarar.

Yem kabına birer kaşık yemiyle karıstır o yer

anladım hocam pekı kus tası yıyomu agzını fılan mı temızlıyor acaba.

valla ikiside var ama ben mı denk gelmıyom acaba ıse gıttıgım ıcın aksam 8 den gece 12 ye kadar kus yanıbasımdahıc görmedım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

anladım hocam pekı kus tası yıyomu agzını fılan mı temızlıyor acaba.

Kuşlar normalde yediklerini sindiremezler . Ve yedikleri yemden yeterli besini alamazlar , aldıkları besinleri iyi sindiremedikleri için , besinleri yeterli şekilde sindirmeleri için kuş kumu verilir .

Kuşlar normalde yediklerini sindiremezler . Ve yedikleri yemden yeterli besini alamazlar , aldıkları besinleri iyi sindiremedikleri için , besinleri yeterli şekilde sindirmeleri için kuş kumu verilir .

valla tam anlamadıysam da kus ıcın yararlı bısey oldugu kesın :D ilginiz için tesekkurler kardesım.

valla tam anlamadıysam da kus ıcın yararlı bısey oldugu kesın :D ilginiz için tesekkurler kardesım.

Evet yararlı yemlerinin içine 1 cay kasıgı koy fazlası zarar kuşlar bilmez gaga taşı felan demiş arkadaşlar fakat gaga taşı fazlasıyla kemirilecek birşey değil kuş kumu bu aç oldumuydu onu bile fazlasıyla tüketebiliyorlar onun için 1 çay kaşığı koy... nereye koyacaksan :D

Evet yararlı yemlerinin içine 1 cay kasıgı koy fazlası zarar kuşlar bilmez gaga taşı felan demiş arkadaşlar fakat gaga taşı fazlasıyla kemirilecek birşey değil kuş kumu bu aç oldumuydu onu bile fazlasıyla tüketebiliyorlar onun için 1 çay kaşığı koy... nereye koyacaksan :D

hocam sımdı yemlıgını ufledım yenı yem ve kumu koydum karıstırdım sımdı ıse valla yıyo ama yem mı yıyo tasımı yıyo gozukmuyo neyse tesekkurler yer elet dedıgınız gıbı.

hocam sımdı yemlıgını ufledım yenı yem ve kumu koydum karıstırdım sımdı ıse valla yıyo ama yem mı yıyo tasımı yıyo gozukmuyo neyse tesekkurler yer elet dedıgınız gıbı.

Yer o yerrr yemi yerken onlardanda götürür merak etme .

hocam bende de akıllı yemlik var kumu küçük yemliğe koyup sade bir şekilde versem sıkıntı olurmu önceleri beslediğim kuslarıma artı bir suluk ayarlamış ve onu doldurup veriyordum hiç problem cıkmadıydı ama konudaki mesajları okuyunca biraz tereddüt ettim

Geri