petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş kumu nereye konur

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve bilgimiz tarafından 2 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. bilgimiz

bilgimiz Guest

arkadaslar merhaba pek kuş konusuna aşina değilim ama evime muhabbet kuşu aldım yaklaşık 2 hafta oluyor ikiside 1 er yaşında . yeni kafes aldım 2 adet plastik tünek 1 adet tahta tünek 2 tane yemlik 1 tane suluk ve takılı yuvalık var . bu kuşlarım ele gelmiyor çok korkuyorlar . bunlar ne zaman çiftleşir ? kafesden dışarı salmak iyi olur mu ?ve kuş kumu varmış bu kuş kumunu nereye koyacağım.

Tüm arkadaşlarımdan yardım bekliyorum

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    hemen cıftleşmelerini bekleme ortama alısmları lazım ayrıca ıkı haftadan once kafesten dısarı cıkartmayın dıyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:46 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

usta kum kemik mınarel blok bunların ucude aynı anda kafeste bulunmalı yoksa bazıları varken dıgerlerı gereksız mı

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. bilgimiz

bilgimiz Guest

arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler . bunların dısında almam gereken birşey var mı yada şu yapılsa daha iyi olur dediğiniz

6. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    kuslar hem cıft hemde 1 yasında ıse ele alısmalrı zor anca yavrularını alıstırırsın
    yavru almak ıcın acale etme sabırlı ol zaten ortama alısmalrı zamn alır sende bu arada
    nıjer tohumu, havuc ve kırmızı bıber verırsen kızıstırırsın cok rahatsız etmezsın bıraz kendı hallerıne bırakırsan tamamdır

malzeme olarakta

kalamar kemiği
    mınarel blok
    kus kumu
    bır cıft ooldugu ıcın yemı kapalı olarak al
    vıtamın
    hafta bır mama yeterlı olur sanırım ama ustalar daha ıyı bılır

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuş kumu nereye konur

,
  2. kus kumu nereye konulur