petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş Kumu Önerisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DarkredBlue61 tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
  2. mervekcrgl

yuvalıgın içine kum sakıncalı diye biliyorum ben

3. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Kırılmamaları İçin Şartda Yada Talaş Filanmı Koyulması Gerek? :/ Yada Daha Kalını Varmıdır

4. mervekcrgl

ben ilk hamster talaşı koydum dişi hepsni dışarıya savurdu attı sonra ince hizar talaşı aldım marangozlarda var bi poşet verebilirler para da istemiyolar

5. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    İncemi? Onların Çeşitleride Var Kalın İnce Diye İnce Sorun Olabilir Mi Ki O Zaman Kum Almasammı? :/

6. mervekcrgl

bende sorun olmadı istiyosan kalın ince karışık al yada petshoplarada sorabilirsin burdada fikir paylaşımında bulunabilirler

7. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Peki Tşkler Öyle Yapayim O Zaman Hayırlı Günler.

8. Özgür+

Özgür+ Guest

benim kuşlar kafesin kapısından içeri bakıyorlar . ancak dişi kuş içeri girip 2-3 saniye durup çıkıyor . hamster talaşım var koysam yuvalığa ilgisi azalır mı ? , ben kuşumu yuvalıkta görmek istiyorum :)

9. mervekcrgl

kuştan kuşaşa değişiyo kimi kuş yuvada asla hiçbişey istemiyo kimi kalın talaş sevmiyo :)

10. Özgür+

Özgür+ Guest

çok teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş