petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş Kumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bedirhan KARAKOÇ tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar ben bugün kuşumu aldım geldim yeminden bayağı yedi kuş kumunu almayı unutmuştum kuş kumu olmadan ne kadar dayanır ?

2. Onur TEKİN

Ne kadar dayanır sorusuna cevap vermek zor. Kuş kumu olmadan da yaşar kuşlar. Kuş kumu sindirimi rahatlatır kısa zamanda alıp koyun kafese.

3. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Hiç kullanmadım kuş kumu gerekseydi kesin alırdım

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    En kısa zamanda almalısın bence.

5. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Kuş Kumu Kuşun kursağında yaptığı sindirim olayını rahat ve daha iyi bir şekilde yapması için kullanılır kuş ihtiyacı oldugunda ihtiyacı kadarını yer olmazsa olmaz değil alırsıız yakın zamanda

6. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Ben kus kumu kullaniyorum ama hic yere inip yedigini görmedim, yine de kullanmaya devam edeyim mi?

7. Abdurrahman CENGİZ

çok acil ihtiyaclardoan değil zamanla ararda bir verirseniz iyi olur

Sayfayı Paylaş