petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş Kumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BadyGuard tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. BadyGuard

BadyGuard Guest

Arkadaşlar ben bu kus kumunu nazil kullanmaliyim bilmiyorum acaba yardim edebilir misiniz bu kus kumunu 1. Yemlige normal kus yemini de 2.Yemlice koysam öyle olur mu yoksa kus kumunu haftada 1 felan mi taksam .
    Şimdiden herkese teşekkürler..

2. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hep takılı olsa olur ben başka kap aldım ona koyuyorum

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    ben suluğun içine koyuyorum.

4. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0
    ayrı bi kaba biraz koyunn zaten fazla yemiyolar ihtiyacı kadar tuketir.sürekli kafeste dursun

5. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Eğer yeme karıştıracaksanız 1 çay kaşığı koyabilirsiniz ve hergün vermenizi tavsiye ediyorum

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ben mamaliga koydum. Ihtiyaci olunca yiyor. Yeminede karistirabiliriniz. Karar sizin.

7. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben exra bir suluk kabına koyuyorum kuş kumunu toz pislik olmuyor kum ( yani 2 tane suluk oluyor kafesta birisinde su diğerinde kum oluyor)

8. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Sürekli bulunması gerekiyor. Yemle karıştırıp.da verebilirsin yada ayrı bir yemlikte yada sulukta verebilirsin.

9. BadyGuard

BadyGuard Guest

Cok saolun arkadaslar hepinize ayri ayri peki bu hazir kus kumunu nasil kullanmaliyim? Onada bi cevap verirseniz cok guzel olur..

10. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    bence iki yemliğe de yem koy ayrı bir kap al bu kaba da kum koy as kefese o ihtiyacı oldukça yer

11. Ayşegül Yılmaz

yemin olduğu kaba biraz koymuştum kuş yem yedikçe kumlar yemlerin altında kaldı. Ayrı kaba koyuyorum kumu o nedenle. Canı istedimi birkaç tane kumdan alıyor.

12. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Ayrı bir kapta koyulması daha iyi oluyor. Hem yem kabının dibine gitmiyor hem de kuşunuz ihtiyacı oldukça yiyor. Ben de bir süre yemine karıştıdım fakat daha sonra mama kabına koymaya başladım. Yem tazeledikçe kum boşa gitmemiş oluyor böylece. Bir de kum kabını öpmeye doyamıyor bizimki, artık boş da olsa o kabı kafeste tutmak farz oldu :)

Sayfayı Paylaş