petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş kumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve GamzeŞirip tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. GamzeŞirip

GamzeŞirip New Member

Beğenileri:
    0
    Ya babam böyle küçük bi kutu içinde bir Çay kaşığı kadar koydu gelip yedi biraz gün içinde yalnız kaldığı oluyor çok yer mi bi de böyle yapmamalı mıydık kumunu nereye koymam lazım

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Kalsın o şekilde bir sorun olmaz bende ayrı veriyorum sürekli

3. GamzeŞirip

GamzeŞirip New Member

Beğenileri:
    0
    Peki bir şey soracağım son günlerde yemeklerini döküyor yerlere kafasına doldurup (kumunu bile)stresten diye duymuştum hergün salıyorum ilgileniyorum neden böyle anlaymıyorum

4. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Eger disi ise karsilasilan bir durum. Ben de malesef yemlikleri doldurdugum gibi ertesi gun disi kus cogunu yere dokmus oluyor. Akilli yemlik deneyebilirsiniz ya da bir sure boyle doktuklerini yerden yemeye devam edecek

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3

Hergün saldığınız için kafeste durmak istemiyo aynı durumla bende karşılaştım çünkü

6. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kumu sürekli yemez. Eğer yiyorsada ya sindirim problemi vardır yada verdiğiniz yem ağır geliyordur. Tüneğe daha yakın bir yere takarsanız belki canlı için daha rahat olur.. Güzel kuş maşallah.

7. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Kus kumu yediklerini sindirmesi için, ihtiyacı olduğu kadar yer zaten. Yen dökme olayı eğer akıllı yemlik kullanmıyorsanız yem koyduğunuz kapları yarıya kadar doldurun dökmeyi bırakır.

Sayfayı Paylaş