Karadeniz Pet

Kuş kumu

jarhead

Meraklı Üye
Selamlar dostlar inşallah hepiniz iyisinizdir. Sorum şu kuş kumunu yeme katmak yada ayrı yemlikte verme arasında bi fark varmıdır hangisini önerirsiniz.

Merhaba. Arasındaki fark şudur ; kum ağır olduğu için yemlik dibine inecektir. Bu Durumda kuş kumdan faydalanamayacagi için ayrı bir kapta vermek daha sağlıklı olacaktır.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yemin içinde olmasındansa ayrı bir kumlukta olması daha verimli olur. İhtiyacı olduğunda tüketiyor zaten.

Ayrı vermekte fayda var. Kafese takılabilen yemlik sayısı fazla değilse, kum için yemlik yoksa, ince yarışma suluklarına da kum konabilir.

images

Ayrı vermekte fayda var. Kafese takılabilen yemlik sayısı fazla değilse, kum için yemlik yoksa, ince yarışma suluklarına da kum konabilir.

images

Abi ben yemliğe koydum bi sıkıntı olurmu yoksa böyle mi yapalım

bence en güzeli ayrı vermek kumu

images
[MENTION=17543]jarhead[/MENTION] bende yeni aldım bunlardan daha kullanışlı ve kafes içini daraltmıyor. ayrıca kuşların yemlik içine girip kumu döküp saçma ihtimalleride ortadan kalkmış olur.

Tüm değerli yorumlarınız için teşekkür ederim yalnız şöyle bi sorun var ben alırken ilk afedersiniz o salak petshopcu kumu hepsini içine boşalt demişti bende malesef öyle yaptim ben şimdi nasıl ayıracam :(

Bir elek yardımı ile ayırabılırsınız belki ama en mantıklısı bir paket daha almak.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri