petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş maması ile ilgili sorun?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ismail gürcan tarafından 21 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Herkese iyi forumlar arkadaşlar bende 1 dişi birde erkek muhabbet kuşu var forumda anlatılan mama tarifini harfi harfiyen yapıyorum ama bir türlü kuşlarım yemiyor 1 gün aç bıraktım yemlerini aldım sadece mama bıraktım ama nafile yemiyorlar bu sorunu Nasıl aşabilirim lütfen bilgisi olan yardım etsin.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Havuç doğrayın aç bırakıp mamaya alistirmaya çalışmayın siz koyun onlar yer

Ismail gürcan bunu beğendi.
  3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Kuşlarınızın sevdiği bir sebze veya meyve varsa onu mamaya ilave edip deneyebilirsiniz.

Ismail gürcan bunu beğendi.
  4. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Cevablarınız icin tşk ederim sadece 1 kere aç bırakmayı denedim içim elvermedi zaten hemen yemlerini koydum acıkınca zaten hiç susmuyorlar bu arada havuç katıyorum mamaya ama yüzüne bile bakmıyorlar birde Uğur genç abinin dediğini deneyim bakalım

5. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Mamanin uzerine dal dari ufalayip deneyebilirsiniz.

6. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Hocam onu denedim sonuç aynı yinede tşk ederim YouTube'dan bakıyorum kuşlar ne güzel yiyorlar mamayı bende çok istiyorum yesinler diye ama nafile inşallah böyle yavru verirler

Sayfayı Paylaş