petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş nasıl yıkanır ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adem Hendan tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Adem Hendan

Arkadaşlar bazı arkadaşlarin yazilarinda gordum kuslari bardakda yikaniyormus nasil oluyor o ? Ben bugun onune cam kapta su koydum ayaklarini soktu bide gagasini soktu boylemi yikaniyolar ? Birde arkadaslar benim kusum hergun saliyorum bi zarari olurmu ?

2. limon61

limon61 Guest

benimkisininde suya hiç ilgisi yok nasıl banyo yaptırabilirim ?

3. Samet Çağlar

Kasefe takılan muhabbet kuşu banyolukları var ondan alabilirsiniz.
    Mesala ben şöyle yapıyorum tabağa su koyuyorum çok derin olmasın içine de biraz yeşillik atıyorum hem oynuyor hemde yıkanıyor.

Bide eski ilaç fıs fıs şişesini iyice temizleyip içine su koyuyorum çok yakından olmamamk şartı ile 2-3 defa sıkıyorum

4. Adem Hendan

Ben tabak koydum ancak tam olarak icine girmiyor

5. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    onlardan bitanesi benim :D tamamen tesadüf keşfemiştim. su içiyordm bardagı sehpaya bıraktım baktım geldi tattı yıkanmaya başladı zaten banyoluktan korkup girmiyodu.

6. Adem Hendan

Cay bardagimi kardes nasil yikaniyolar vicudunudami :Dicine skuyor

7. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    yok buyuk bıraz geniş su bardakları varya ondan tamamen dalmıyo zaten ıçine bi karnını sokuyo bi kanadını falan.. ama hepsi yaparmı bilmem tabi

8. yunus__emir

Bizim ki ben su içerken gelip bardagin içine girmeye calisiyo elimde biraz oynuyor tabağa su koydugum zaman hic ilgilenmiyo

9. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuş için banyoluklar var onlardan kullanabilirsiniz

10. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Benim kuşum yıkanmayı çok seviyor ama banyoluğa bir kere bile girmedi. Çerez kasesinde yıkanmayı seviyor. Kuş kendi yıkansa bile kendi tarzına göre kap seçiyorlar. Ayağını kapa sokması yıkanmaya ilgisinin olduğunu gösterir. Bikaç kereden sonra yıkanacaktır. Yıkanıyorsada fısfıslayarak yıkayın. Sakın avuçlayıp lavabonun altına sokmayın kulağına su kaçar. Kimisi de lavabodan akan suda yıkanır.

Sayfayı Paylaş