Kuş neden sol ayagının üzerine egilir ki?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve mbarut tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. mbarut
  Çevrimdışı

  mbarut Guest

  Yemini yiyor, suyunu içiyor, hatta bizden meyve ve yemek bile yiyor. Bir ara biz onu üşütmüşüz rüzgarda kalınca hastalanıyormuş kuşlar bunu ögrenince hemen tedavisini araşırdık kuş dayanıklı çıktı ve bir ara düzeldi ama arada sırada fotografda ki gibi ayağının üzerine yatıyor. Sanki o ayağında hiç güç yok. Dengesizleşiyordu önceden o düzeldi, ötmüyordu düzeldi yine bize sıcak kanlı ama fotoğrafda görceksiniz çok tedirgin ediyor yardımızı bekliyorum.
  Bu arada bu seferde saga dogru egiliyor delircem

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  #1 mbarut, 2 Ağustos 2014
  Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ağustos 2014
 2. nergiz85
  Çevrimdışı

  nergiz85 Guest

  merhaba bizim kuşumuz da ölümüne yakın denge sorunu yaşadı ayakları üzerinde zor duruyordu yana yatmaya başlamıştı son olarakta kafesin altında buldum ve o gün öldü :( lütfen önleminizi alın üşüttüyse suluğuna yarım su koyup baytril % 2.5 ilacından 5 damla damlatın supervit vitaminden de aynı suya bikaç damla damlatın.baytril k olmasın o kuşlara verilmiyormuş.veterinere götürecekseniz istanbuldaysanız sakın boğaziçi kliniğine götürmeyin.
   
  #2 nergiz85, 10 Ağustos 2014
  Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ağustos 2014
 3. mbarut
  Çevrimdışı

  mbarut Guest

  Kuş hala aynı vitamin veriyoruz ama sola yatıyor sürekli uyuyor uyanınca düzeliyor ama bir süre sonra yeniden yatıyor soluna. Yemekden sudan kesilmiyor çokda yiyor hatta besliyorum bile elimle ağzımla veterinere götürecek vakit yok herkes çalışıyor
   

Sayfayı Paylaş