Karadeniz Pet

Kuş neden yemliğe girer ?

• Konbuyu başlatan mavikus
  • Başlangıç tarihi
M

mavikus

Guest
MUHABBET KUŞUM KAFESTE DURMAYI PEK SEVMİYOR DIŞARI ÇOK ALIŞIK KAFESE İLGİSİNİ ÇEKECEK ŞEYLER KOYMAMA RAĞMEN O KAFESE GİRMEYİ SEVMİYOR DIŞARDAYKEN İÇERİ SOKAMIYORUZ KAFESTEYKEN YEMLİKLE YEMLİK AYAĞI ARASINDAN GEÇİP KUYRUĞUNU ÇIKARABİLMESİNE RAĞMEN SIKIŞMIŞ GİBİ SAÇMA SAPAN HAREKETLER YAPIYOR BUNU YAPARKEN YA KONUŞUYOR YA DA BAĞIRIYOR SİZCE KAFESTEN ÇIKMAK İÇİN İLGİ FALAN MI ÇEKİYOR YOKSA BAŞKA BİR DERDİ Mİ VAR KENDİSİ 2 YAŞINDA BİR ERKEK :confused:

Hiç bir derdi yok tek derdi dışarda olup sizinle oynayamamak maşallah kusunuza

Dışari çok alistirmissinizdir kolay kolay o huyundan vaz gecmez. Yemlikte sıkısmis gibi yapmasinin sebebide siz merak edip yanina gidin diyedir buyuk ihtimal. Yanina es almanizi tavsiye ederim. Şöyle örnek vereyim bebim kusun bi tanesi kafesde tek kaliyor deli oluyor kafesdeyken cikarttogimdada annebabasinin kafesinin olduğu yere gidiyordu es almadim ama evde diger odada tek sultan papagani vardi o odaya serbest biraktim şimdi kanki kanki takiliyorlar :) egerkafesden cikarmayi dusunmutosaniz es almanizi tavsiye ederim onunla vakit gecirip disari cikmak istemez

kuşunuz oyun oynamak istiyo sizle o yüzden öyle yapıyor :) tavsiyem eş alın sizden biraz uzaklaşacaktır elbet ama hayatta tek geçmiyor :)

Teşekkürler bende düşünüyorum eş almayı yoksa bu kuşla bütün gün oynasak oynayacak hiç durmuyor yemliğe girdiğinde baktığım ya da yanına gittiğim zaman yapmayı kesip kafese yapışıyor sıkıldım dercesine :D

MUHABBET KUŞUM KAFESTE DURMAYI PEK SEVMİYOR DIŞARI ÇOK ALIŞIK KAFESE İLGİSİNİ ÇEKECEK ŞEYLER KOYMAMA RAĞMEN O KAFESE GİRMEYİ SEVMİYOR DIŞARDAYKEN İÇERİ SOKAMIYORUZ KAFESTEYKEN YEMLİKLE YEMLİK AYAĞI ARASINDAN GEÇİP KUYRUĞUNU ÇIKARABİLMESİNE RAĞMEN SIKIŞMIŞ GİBİ SAÇMA SAPAN HAREKETLER YAPIYOR BUNU YAPARKEN YA KONUŞUYOR YA DA BAĞIRIYOR SİZCE KAFESTEN ÇIKMAK İÇİN İLGİ FALAN MI ÇEKİYOR YOKSA BAŞKA BİR DERDİ Mİ VAR KENDİSİ 2 YAŞINDA BİR ERKEK :confused:

Ayni durum benim disi kusta da var. O da 2 yasinda ve disari alismisti son zamanlarda, iyice simardi :) Yemlige girmesinin yaninda kafesinin tavan tellerinde yarasa gibi ters donup bekliyor cikar beni diye :) Ben de sonunda erkek kus aldim yanina. Bakalim birakacak mi bu huylarini

Geri