Karadeniz Pet

Kuş ötmüyor

aegeon

Yeni Üye
Merhabalar , yaklaşık 1 hafta önce yavru bir kuş edindim komşumuz aracılığıyla .
Kuş gayet sağlıklı yemini suyunu yiyor , kafesteki oyuncağıyla oynuyor ama günde 1-2 defa ötüyor yada ötmüyor , bu bana anormal geldi , acaba yavru olduğu için ötmeyimi bilmiyor , yoksa bir sıkıntımı var , bilgisi olanlar yardımcı olabilirlermi normal bir durummu yoksa yapılması gereken ne var. Teşekkürler ?

fotoğrafları :

Kardeşim hiç bir sıkıntı yok. Fotoğraflara bakılırsa gayet neşeli. Tek kuş sana iyice alışmadan ötmez. Telefondan muhabbet sesi açarak biraz daha teşvik edebilirsin... Maşallah...

Kardeşim hiç bir sıkıntı yok. Fotoğraflara bakılırsa gayet neşeli. Tek kuş sana iyice alışmadan ötmez. Telefondan muhabbet sesi açarak biraz daha teşvik edebilirsin... Maşallah...

Dediğiniz gibi netten kuş seslerini açınca ötmeye başladı :) çok teşekkür ederim ^^

Nijer ver biraz otmeye baslar tabi bu kanarya degil :)

haha teşekkürler :)

Yavru olduğu için ve yalnız olduğu için ötmüyor. İnternetten muhabbet kuşu sesi dinletirsen şakımaya başlar..

teşekkür ederim tavsiyeniz için , netten kuş sesi açtım ötmeye başladı canı sıkılıyormuş belliki , aynalı oyuncak aldım bide oraya bakıpta ötüyor arada , birde parfüm şişesiyle su sıkıyorum 2 günde bir fıs fıs şeklinde rahatlaması açısından bir zararı olurmu acaba ?

Çok fazla sikmayin haftada bir iyidir bence

daha yavru ve yerinde yeni o yüzden ötmüyor internetten m. kuşu sesiyle neşelendire bilirsin haftada 1 kere dinletsen yeterlidir.

Geri