petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş ötmüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aegeon tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. aegeon

aegeon New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar , yaklaşık 1 hafta önce yavru bir kuş edindim komşumuz aracılığıyla .
    Kuş gayet sağlıklı yemini suyunu yiyor , kafesteki oyuncağıyla oynuyor ama günde 1-2 defa ötüyor yada ötmüyor , bu bana anormal geldi , acaba yavru olduğu için ötmeyimi bilmiyor , yoksa bir sıkıntımı var , bilgisi olanlar yardımcı olabilirlermi normal bir durummu yoksa yapılması gereken ne var. Teşekkürler ?

fotoğrafları :

2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim hiç bir sıkıntı yok. Fotoğraflara bakılırsa gayet neşeli. Tek kuş sana iyice alışmadan ötmez. Telefondan muhabbet sesi açarak biraz daha teşvik edebilirsin... Maşallah...

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Nijer ver biraz otmeye baslar tabi bu kanarya degil :)

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yavru olduğu için ve yalnız olduğu için ötmüyor. İnternetten muhabbet kuşu sesi dinletirsen şakımaya başlar..

5. aegeon

aegeon New Member

Beğenileri:
    0
    Dediğiniz gibi netten kuş seslerini açınca ötmeye başladı :) çok teşekkür ederim ^^

haha teşekkürler :)

teşekkür ederim tavsiyeniz için , netten kuş sesi açtım ötmeye başladı canı sıkılıyormuş belliki , aynalı oyuncak aldım bide oraya bakıpta ötüyor arada , birde parfüm şişesiyle su sıkıyorum 2 günde bir fıs fıs şeklinde rahatlaması açısından bir zararı olurmu acaba ?

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Çok fazla sikmayin haftada bir iyidir bence

7. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    daha yavru ve yerinde yeni o yüzden ötmüyor internetten m. kuşu sesiyle neşelendire bilirsin haftada 1 kere dinletsen yeterlidir.

Sayfayı Paylaş