petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş sadece aspur yiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MevlütŞimşek tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşum sadece aspur yiyo diğer yemlere bakmıyo. aç kalsada yemiyo. bağırıyo kafeste yem istiyo kafeste tepiniyo ama ak darı olsun sarı darı olsun hiç yemiyor. buna çözümü olan varmı

2. kartall82

kartall82 Guest

ilginc gerçekten yem ayıklama v.s duydum da bukadarini duymadım kendinde çözümler aramalisin kardeslik

3. Buğra

Buğra Guest

bendekide öyleydi karıştıra karıştıra verince alıştı. ama arada sadece aspur veriyorum ozaman daha iştahlı yiyor...

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    dal darı as kafese oyle bır dene

5. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Karıştırmayın Yemi Aspur İle Karışık Muhabbet Yemini Karıştırmayın Busefer Kus ASPUR Bulabilmek için diğer yemi dökecekir aspur sürekli kuslarınıza vermeyin kuslarınızı şişirir yağ yapar 2 haftada bir yemlik verin aspuru sökün o kafesten normal yem koyun ac kalınca mecbur yiyecektir aspura bağımlılık yapmıs kus bu sekil yapın düzelir

6. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    bakalım deneyelim olmazsa AMATEM e yatırırız bağımlılık için :D

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu sadece aspur yiyor

,
  2. muhabbet kuşu sadece aspur