petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş seçimi ve kremio nun anlamı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Veyselcan tarafından 17 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Veyselcan

Veyselcan Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba yeni bir yavru alacağım elimde iki seçenek var biri mavi beyaz parçalı çekoslavak kırığı ama anne dövmüş dün galada kan ve tüylerinde eksiklik var birde kremio[yazımı doğrumu bilmiyorum ] yavru var ama bu nedir bilmiyorum sizce hangisi ve kremio ne demek? Teşekkürler

2. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    bahsettiğiniz renk limon sarısı değil de daha beyaz a kaçan bi sarı. krem. internetten bakabilirsiniz resimlere daha iyi anlarsınız

3. Veyselcan

Veyselcan Member

Beğenileri:
    0
    Malesef nette bulamadım siz bulursanız link yada foto atar mısınız

4. Ömer Acar

Ömer Acar New Member

Beğenileri:
    0

sanırım bu eğer yanlış ise resmi kaldırayım Yazımıda Cremino şeklinde sanırım :D

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    "creamino budgie" diye aratırsan googleda fotoğrafları görürsün. Creamino; kırmızı gözlü, albnio ile lutino arası (Ne tam beyaz ne tam sarı) bir renk olan kuşlara deniyor.

Sayfayı Paylaş