petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş seçimi ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ferdi AKBULUT tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Ferdi AKBULUT

selamlar değerli forum kullanıcıları

ankara keçiörende bir üretici buldum İngiliz muhabbet kuşlarından 2 adet beğendim biri açık yeşil biraz ufak diğer iri maviş sizce hangisi iyidir

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Mavi dediginiz iri ise tabiki onu secin..renkten once kuşun hareketli olmasina..uyuklamamasina ..herhangi bir hastaliginin olmamasina dikkat edin..renk sonraki plan olsun..

3. Sevtap DERİN

Kesinlikle kuşun renklerine aldanmayın. Kuşun diriliğine, dinçliğine bakın. Ayaklarını, gagasını, kanatlarını kontrol edin. Gözlerine bakın canlı durup durmadığına.

4. Ferdi AKBULUT

açık yeşil olan biraz ufak ama onlarda orijinal mutasyona uğramamış daha dayanıklı derler ne kadar doğru

5. Ferdi AKBULUT

maviş çok iri duruyor bıldırcın gibi bu tür kuşlarda konuşurmu ayrıca iri olmaıs iyimi kötümü sevimlilik açısından

6. Ferdi AKBULUT

iri muhabbet kuşların pek konuştuğuna net de rastlayamadım gerçekten çok iriler onun için biraz düşünerek alayım diyorum

7. proHayvNseveR

bence cekoslavak ırkı al derim

8. Ferdi AKBULUT

bir nedeni varmı irimi ufakmı ortamı nasıldır

9. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Siz egitim icin dusunuyorsaniz ırk pek farketmez ama 1 1 bucuk aylik civari olsun daha büyüğünu almayin..imgiliz ise ve dedigim gibi yeni yeme dusmus kus ise alın bence

10. proHayvNseveR

bence en yi ırk o arastırdıklarım içinde
    Çekoslavak muhabbet kuşlarının kanat ve kuyruk tüyleri çok uzundur. Vücutları ince yapılıdır. Uzunlukları normal bir muhabbet kuşundan çok daha fazladır. Uzun olmalarının yanında iridirler.

11. ArTemiS

ArTemiS Guest

Kesinlikle renge bakarak karar verme hatasına düşmeyin. Eğitmek istiyorsanız yeni yeme düşmüş ve erkek almanızda fayda var..

Sayfayı Paylaş