Karadeniz Pet

kuş sesi açınca

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar dünden beri kuşlarıma çiftleşme sesi kuş sesi falan dinletiyorum dişi resmen deliriyor ötüyorlar falan birde dişi erkeğin ayağını ısırmaya çalışıyor erkeğe yem kusmaya çalışıyor kafa atıyor ona falan sonra erkekte yem kusuyor buna ne anlama geliyor bu

hep kur halindeler ama bir türlü çiftleşmediler ya erkekte iş yok galiba 4.eşi bu :) erkeğide satamıyorum bize çok alışkın baya konuşuyor

hep kur halindeler ama bir türlü çiftleşmediler ya erkekte iş yok galiba 4.eşi bu :) erkeğide satamıyorum bize çok alışkın baya konuşuyor

boşver satma ya can onlar cann :) elbet bigün bebeleri olur inşallah maşallah erkek kuşuna da bnm kuş dişi ama öğrettim ciciguu diyo :D

boşver satma ya can onlar cann :) elbet bigün bebeleri olur inşallah maşallah erkek kuşuna da bnm kuş dişi ama öğrettim ciciguu diyo :D

:D :D sizinkinede maşallah satmam zatende icraat yok deli oluyorum hep kur yapıyolar birbirlerine erkek kusup duruyor ona bakacaz artık

harbiden neredeyse 1 yıldır bekliyorum yumurtlayacak kuşlarım diye
bu dişiyide alalı 1.5 ay falan oldu

harbiden neredeyse 1 yıldır bekliyorum yumurtlayacak kuşlarım diye
bu dişiyide alalı 1.5 ay falan oldu

bende dişi kuşuma eş alcam ilerde 9 gün sonra falan 6 aylık oluyo ne zaman eş alsam sence 1 yaşında alm ayı düşünüyorum hem bana daha alışsın diye uygunmudur ?:confused:

aynen 1 yaşında al daha iyi olur dediğin gibi sana alışır falan filan

bende dişi kuşuma eş alcam ilerde 9 gün sonra falan 6 aylık oluyo ne zaman eş alsam sence 1 yaşında alm ayı düşünüyorum hem bana daha alışsın diye uygunmudur ?:confused:

Bence şimdi al onlar birbirne alışcak filan derken 6 ay yine sürer sonra bidaha bekleme :D

Tabet kardes yem mama nijer veriyormusun.kirmizi biberde ii gelir.disi yuvalik kapisindan bakmaya baslarsa girecek ve hszurlik yapacak ciftlesme daha sonra olur .

yem tabikide veriyorum :D mama daha dün verdim kırmızı biberin neresini verecem tam olarak ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

nijer nerelerde bulabilirmki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

anaaa yuvalığın önünde dişi şuan gagalıyor yuvalığı işe yaradı bu kuş sesleri ya sizede öneririm isterseniz linkte atarım :=))))9

Benim kuş beni unutmadı ama sinirli oldu erkeğe kızıyor bizi ısırıyor ama konuşması alışkanlığı hiç değişmedi :D

şimdilik tek dostu ben oluyum de sonra ilerde alırım 1 yaşında nası denk geldiyse o da nisan ayında doğmş bnde nisann 4 ünde doğdum ona hediye olur hem :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:15 --

yem tabikide veriyorum :D mama daha dün verdim kırmızı biberin neresini verecem tam olarak ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

nijer nerelerde bulabilirmki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

anaaa yuvalığın önünde dişi şuan gagalıyor yuvalığı işe yaradı bu kuş sesleri ya sizede öneririm isterseniz linkte atarım :=))))9

nijer yemlerde oluo zatenama az pet shopda olur bn ordan alıom

aktardan alın nijeri taze oluyor hem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

kırmızı bıber derken yalnız pul biber degıl bildigın bıberın kırmızısı bölün verin olgudu gbı illa bi yerını vermenıze gerk yok özel bi yerı yok cnkı biber bu sonucta :)

alışınca eş tutması daha zor oluyor bence aynı yaşlarda bi kuş alırsan 2 ayda hem alışmış olurlar birbirine hemde kızşmış durumua anca o kadar gelirer bende 10 aylık kuşum 30 günlükken aldım alıştı iyce bana erkege ilgi çok göstermiyor 2-3 haftadır erkege alışsın diye neler yapıyorum bi bilsen

alışınca eş tutması daha zor oluyor bence aynı yaşlarda bi kuş alırsan 2 ayda hem alışmış olurlar birbirine hemde kızşmış durumua anca o kadar gelirer bende 10 aylık kuşum 30 günlükken aldım alıştı iyce bana erkege ilgi çok göstermiyor 2-3 haftadır erkege alışsın diye neler yapıyorum bi bilsen

hmm o zaman galiba dişiler 8 aylık olunca ergin oluomuş 2 aysonra 8 aylık olcak o zaman alsam

Geri