Karadeniz Pet

Kuş sesi dinletmek kötümüdür ?

Emrah Orman

Meraklı Üye
Benim çiko ya kuş sesi dinletince ötüyor anca başka türlü ötmüyor dinletmemde sakınca varmıdır sizce şimdiden teşekkürler cvplarınız icin

Bence sakıncalı. Çok acıksanız biz de diğer odada mangal keyfi yapsak ne hissederdiniz?

alışır zamanla sabah erken saatlerde daha çok öterler kuş sesi dinletmek kuşu kandırmak oluyor kuş etrafta kuş var diye ötüyor

Alısır bende 2 gun once bı cıft kus aldım albıno yavru 1 gun yem yemedıler aksam baktım az bısey yemısler tamamen alısma surecı buyuduklerınde otmesın dıye careler arıyacaksın :)

Alısır bende 2 gun once bı cıft kus aldım albıno yavru 1 gun yem yemedıler aksam baktım az bısey yemısler tamamen alısma surecı buyuduklerınde otmesın dıye careler arıyacaksın :)

mesela benim kardeşim gibi onu uyutmuyorlar sabah mecbur kalkıp başka odaya yatıyor :D

Oooo 6 gün ne ki, dur bakalım bir alışsın sana. Bu sefer de buraya açacağın başlık bu olacak:)

Kuşum çok ötüyor, ne yapabilirim?

6 gün için normal biraz zaman verin

benimki 3.gününde sabahları acaip rahatsız etti beni :) halada ediyor belli bir saati var benimkinin saat 9.20 dedimmi başlıyor. Aslında uyandırması daha iyi bende hemen kalkıp onunla ilgileniyorum yemini üflüyorum suyunu tazeliyorum altını temizliyorum mis gibi oluyor birazda seviyorum yani güne 1-0 önde pozitif başlıyorum :) Başlarda bende kuş sesi dinlettim birkaç defa ötmesi için fakat zararı var diye bıraktım artık kendisi ötüyor :)

Benim çiko ya kuş sesi dinletince ötüyor anca başka türlü ötmüyor dinletmemde sakınca varmıdır sizce şimdiden teşekkürler cvplarınız icin

hocam aynı kuşun aynısının tıpkısından bendede var (profilde gördüğümse eğer) alalı 1 ay oldu ev içerisinde gık demiyor balkona çıkarsa komşunun kuşuna sesleniyor sadece. Dişi olmasından şüpheleniyorum. Ben varken yem bile yemiyor. Kafesin kapısı açık duruyor zahmet edip dışarı çıkmıyor. Bakalım sizinki nasıl olacak. Hayırlı olsun

hocam aynı kuşun aynısının tıpkısından bendede var (profilde gördüğümse eğer) alalı 1 ay oldu ev içerisinde gık demiyor balkona çıkarsa komşunun kuşuna sesleniyor sadece. Dişi olmasından şüpheleniyorum. Ben varken yem bile yemiyor. Kafesin kapısı açık duruyor zahmet edip dışarı çıkmıyor. Bakalım sizinki nasıl olacak. Hayırlı olsun

yok benimki hareketli dışarıyı seviyor ama ötme olayı yok:)

nereden aldınız kuşu ulustan mı, çek mi dediler.

Geri