petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş takas yapmak isteyen varmı aradaki fark vermek şartıyla

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kadir1 tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/lady-and-gentleman-today-21093.html arkadaşlar bu konumdaki ilk kuş benim ilk kuşum erkek yazdığımı sonradan almıştım arkadaşlar erkek demişti o ara degiştirmedım bugün gitdim alamam bedava verceksen ver sahiplenirim tarzı cevap aldım erkek yazdığım kuşda dişi galiba şuan böyle denildi bana erkek bir kuş istiyorum zaten bana alışmadı saglık bakımından birşeyi yok ama ele gelmiyor arada fark ne olursa olsun vericem gerçekten dişime göre bana yararı olucak bir kuş verirseniz sevinicem ama kuşuma göre olsun ist Şişli Levent bu semtlere yakın oturuyorum teşekkürler dişimin yaşını bilmiyorum ama 3.5 4 aydır bende ona göre bir erkek istiyorum teşekkürler

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    resmini görebilmek mümkün müdür acaba?

3. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    Link atdım kardeşim konunun başında yazan yere tıklarsan diğer konuma giriyor gentleman yazan kuşum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:35 --

Konu güncel

Sayfayı Paylaş