Karadeniz Pet

Kus yemi?

Boyalı parça dediginiz resimdeki kırmızı renkli şeyler mi
Resimdeki yeşil ve kırmızı parçalar
1cb8ea4e15be15612dc34754a79e6597.jpg

Cekirdeklerden de nefret ediyorum. yani papagan cinsleri yiyorda muhabbet yeminde ne alaka benim hic bi kusum yiyemiyo

O yuzden kullandigim yemleri kolay kolay degistirmicem ama biraz daha ucuz halini bulabilsem daha guzel olucak

O yuzden kullandigim yemleri kolay kolay degistirmicem ama biraz daha ucuz halini bulabilsem daha guzel olucak
Arada bir değiştirin kuşların sindirim sistemi için de iyi olur

Eurogold ve quik var degistiriyorum. Bazen karistiriyorum daldari mama derken ziyafet cekiyolar. Yemiyorum yediriyorum yani :D

Kusma derken?

Tek çeşit yemde kursak tembelleşebiliyor ve bir süre sonra sağlık problemi çıkabiliyor arada bir değişim yapılınca sindirim sistemi yenilenmiş gibi oluyor yeni yemle

Uzun zaman olunca kuslarla sistem oturuyo duzene giriyo bi sure sonra. Insan istemsiz yapiyo herseyi :D

Otomatiğe bağlıyorum ev iş kuşlar yavrular mamalar yemler sular haftasonu temizlik yavru bakımı yeme düşenlerle oyun oynama ve kapanış [emoji1]

:D ayni valla bi yavru biraktim kendime sabah 6 bucuk dedim mi asla aksamaz kanat cirpar kaldirir. Asla kafeste durasi yok.Bu saate kadar hala disarda ustumde basimda sagolsun bol bol da diskilar islak mendil pecete yetistiremiyorum. Kuslu camilere dondum her yerim pislendi. Sacima da bulastirdi kafayi yicem :D

Valla dolar diyolar herseye zam yapiyolar. daldarinin kilosu altinla yarisiyo demisti petshop en son. Yavrularla yem parasi cikarmaya calisicam o dereceye getiricekler :D

:D ayni valla bi yavru biraktim kendime sabah 6 bucuk dedim mi asla aksamaz kanat cirpar kaldirir. Asla kafeste durasi yok.Bu saate kadar hala disarda ustumde basimda sagolsun bol bol da diskilar islak mendil pecete yetistiremiyorum. Kuslu camilere dondum her yerim pislendi. Sacima da bulastirdi kafayi yicem :D
[emoji1] sabah sporu yapmayı eksik etmezler sizi sevmesi güzel oyunu güzel ama gülü seven de dikenine katlanır

Valla dolar diyolar herseye zam yapiyolar. daldarinin kilosu altinla yarisiyo demisti petshop en son. Yavrularla yem parasi cikarmaya calisicam o dereceye getiricekler :D
[emoji1][emoji1][emoji1] fırsat bu fırsat diye zam yapmışlar her şeye

Evli üretici arkadaşlar için bırakıyorum bu fotoğrafı ve kendim de annem için [emoji1][emoji1] güzel olmuş mu
230a98860babc90e3f5a0570eae76b71.jpg

Ayni ben :D Valla gozum yari acikken bende kalkar ilk onlara bakarim yavruyu salarim anaclarin suyunu tazelerim yumurta koyar haslarim. Sonra kendi sabah ihtiyaclarimi gorurum :D

Geri