petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş yemleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kadir GÖY tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Kadir GÖY

Kadir GÖY New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarıma mürekkep balığı kemiği gaga taşı veriyorum herşeyleri tam o konuda ama sodyumun yumurtayla ilgili önemli bi yönünü okumudum yeniliğe sofra tuzu eklersem iyotsuz zarar olur mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Kus kumu vermen yeterlidir iyotlu gaga taslari var bunlardan alabilirsiniz kalamar kemigide mutlaka kafeste bulunmali tuz vermeyin kusa

3. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    aşırı tuz zaraarlıdır şu ana kadar extradan tuz veren hiç görmedim ama büyük baş hayvanlara veriyorlar ineklere koyunlara vs...

4. Kadir GÖY

Kadir GÖY New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşum yine yuvalıktaki talaşları atıyor ben içeri girdiğini hiç görmedim yavrulamadılar dişi kızgın da değil çiftleşme yok kur var yem kusma kaşıma var napıcaz bilmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş