Karadeniz Pet

Kuş yetiştiriciliği haber yapıyorum.

Kaan189

Yeni Üye
Merhaba,
Anadolu Üniversitesi, Basın ve Yayın 3. sınıf öğrencisiyim. Her dönem ders kapsamında çıkan, dönem sonunda beğenilen haberlerin okul gazetesine yayınlandığı , karma haberlerden oluşan bir gazete çıkartıyoruz. Ben ve arkadaşlarım muhabbet kuşu yetiştiriciliği hakkında bir haber yapıyoruz. Bunun için bir kaç kişi ile görüştük. Ben sizlerinde deneyimlerinden yararlanabilceğimizi düşündüm. Elimde hazırlanmış bir kaç röportaj sorusu var ben size onları yollayacağım vede üretim yaptığınız yer ile sizin 2 3 fotoğrafınızı isteyeceğim. İlgilenen olursa ister buradan, ister facebook isterse telefon üzerinden görüşebiliriz.Güzel tasarımlı geniş kapsamlı bir haber olacak katkı yapmak isteyenler için güzel bir anı olarakta elinde bulunur.. Şimdiden teşekkürler ve herkese iyi günler :).

Kaan kimse yardımcı olmazsa, İstanbuldaysan yerime gelebilirsin. İnternet ve telefondan yapamam ben.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Fakat okulum nedeniyle Eskişehirde bulunuyurum. Yakın zamanda İstanbula gelebilme durumumda bulunmuyor.

bence gayet güzel bişey üretimhanem olsaydı bende katılmak isterdim :)
başarılar böyle güzel projeleri görmek güzel