petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş yetiştiriciliği haber yapıyorum.

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Kaan189 tarafından 7 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Kaan189

Kaan189 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,
    Anadolu Üniversitesi, Basın ve Yayın 3. sınıf öğrencisiyim. Her dönem ders kapsamında çıkan, dönem sonunda beğenilen haberlerin okul gazetesine yayınlandığı , karma haberlerden oluşan bir gazete çıkartıyoruz. Ben ve arkadaşlarım muhabbet kuşu yetiştiriciliği hakkında bir haber yapıyoruz. Bunun için bir kaç kişi ile görüştük. Ben sizlerinde deneyimlerinden yararlanabilceğimizi düşündüm. Elimde hazırlanmış bir kaç röportaj sorusu var ben size onları yollayacağım vede üretim yaptığınız yer ile sizin 2 3 fotoğrafınızı isteyeceğim. İlgilenen olursa ister buradan, ister facebook isterse telefon üzerinden görüşebiliriz.Güzel tasarımlı geniş kapsamlı bir haber olacak katkı yapmak isteyenler için güzel bir anı olarakta elinde bulunur.. Şimdiden teşekkürler ve herkese iyi günler :).

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    71
    Kaan kimse yardımcı olmazsa, İstanbuldaysan yerime gelebilirsin. İnternet ve telefondan yapamam ben.

3. Kaan189

Kaan189 New Member

Beğenileri:
    0
    İlginiz için çok teşekkür ederim. Fakat okulum nedeniyle Eskişehirde bulunuyurum. Yakın zamanda İstanbula gelebilme durumumda bulunmuyor.

4. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    bence gayet güzel bişey üretimhanem olsaydı bende katılmak isterdim :)
    başarılar böyle güzel projeleri görmek güzel

Sayfayı Paylaş