Karadeniz Pet

kus yıkama

• Konbuyu başlatan ens
  • Başlangıç tarihi
E

ens

Guest
kuslarımın kafesını her hafta yıkarım yazın bunu daha fazla yapardım kuslarımıda 2 gunde bır yıkardım fakat hava sogudu sımdı yıkasam nasıl kurulamam lazım usuturler mı ?

kişin yıkamanı taviseye etmem hasta olabilirler. zaten cok cok gerektiğinde suluklarindan beri kafalarını yıkıyolar... dostum.

üşütebilirler. siz banyoluk takın kendileri yıkanmak isterse yıkanır zaten... bu yazın içinde geçerli.

bu sogukta sakın yıkamayın eylulde yıkamıstım hastalandı cok pisman olduk sonra:(

Kuşlarınızı siz mi yıkıyorsunuz hiç hoş değil! Banyoluk takın onlar isterse yıkanırlar

Kafesimiz durmadan keirilmesinden dolayı biraz paslanmış olacak ki (ilk fırsatta yenisini alıcam)
alnı turuncuya dönmüş, baktım tam şimdi sulukta yıkanmaya çalışıyor, ben de aldım ılık su dolu kaseyi, biraz yıkandı, güzel oldu,
ama alnındaki kirliliği temizlemek için diş fırçasını kullandım bastırmadan ama fayda etmedi.
var mı bir çözümü olan

Alın dediğin tüylerinde mi leke var? Haci napiyon diş fırçası falan kuş bu ayakkabı mı.. :)

Evet, ceresinin yukarısından tam kuşun tepesine kadar olan tüylü kısım.

Benim kuşumunda kanatları kuyrugu siyah duruyor eskiden gazete kağıdı katılıydı :D nasıl geçecek :) petrole götürüp tazyikli su sıkacam bu gidişle

Geri