petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kus yıkama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ens tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ens

ens Guest

kuslarımın kafesını her hafta yıkarım yazın bunu daha fazla yapardım kuslarımıda 2 gunde bır yıkardım fakat hava sogudu sımdı yıkasam nasıl kurulamam lazım usuturler mı ?

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kişin yıkamanı taviseye etmem hasta olabilirler. zaten cok cok gerektiğinde suluklarindan beri kafalarını yıkıyolar... dostum.

3. Selahattin GÖKTAŞ

üşütebilirler. siz banyoluk takın kendileri yıkanmak isterse yıkanır zaten... bu yazın içinde geçerli.

4. sinan çakır

kesinlikle yıkamayın derim

5. sebo kuscu

bu sogukta sakın yıkamayın eylulde yıkamıstım hastalandı cok pisman olduk sonra:(

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşlarınızı siz mi yıkıyorsunuz hiç hoş değil! Banyoluk takın onlar isterse yıkanırlar

7. butik

butik New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesimiz durmadan keirilmesinden dolayı biraz paslanmış olacak ki (ilk fırsatta yenisini alıcam)
    alnı turuncuya dönmüş, baktım tam şimdi sulukta yıkanmaya çalışıyor, ben de aldım ılık su dolu kaseyi, biraz yıkandı, güzel oldu,
    ama alnındaki kirliliği temizlemek için diş fırçasını kullandım bastırmadan ama fayda etmedi.
    var mı bir çözümü olan

8. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Alın dediğin tüylerinde mi leke var? Haci napiyon diş fırçası falan kuş bu ayakkabı mı.. :)

9. butik

butik New Member

Beğenileri:
    0
    Evet, ceresinin yukarısından tam kuşun tepesine kadar olan tüylü kısım.

10. BARAN

BARAN Guest

Benim kuşumunda kanatları kuyrugu siyah duruyor eskiden gazete kağıdı katılıydı :D nasıl geçecek :) petrole götürüp tazyikli su sıkacam bu gidişle

Sayfayı Paylaş