petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kus yumurta yapacaksa durgunlasirmi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhammet aslan tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. muhammet aslan

muhammet aslan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar dun geceden beri disi kusum durgunlasti eskisi gibi hareketli degil su anda bir saattir
    Yuvalikta acaba hastami yoksa yumurtayami hazirlaniyor bende rahatsiz etmemek icin bakmadim yuvaliga yoksa bakmammi gerekiyor ölmesin iceride?
    GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    bi kontrol et bakalım

3. Abdurrahman CENGİZ

fotoğraf çekme imkanınız varsa foto koyun değilsi kimse net bişerşey söyleyemez

4. muhammet aslan

Beğenileri:
    0
    İsteyim suan yemege gitmistim bir saattir icerideydi hicte cikmadi durgunluktan baska
    Bir hastalik belirtiside goremedim kismet artik aksama yasiyorsa gorucem onceki kusumda ishal olmustu yuvaligin icinde ölmustu bu ishal degil o yuzden konu actim

5. Sinan ÇELİK

Kuşunuz tek mi erkek te var mı daha önce çiftleştiklerini gördünüz mü kanatlar yanlara doğru düşmüş mü kuyruk eğilmiş mi resim koyma ihtimaliniz yok mu?

6. muhammet aslan

Beğenileri:
    0
    Kusum cift ve ben bir defa ciftlesme yaparlarken gordum ama tam olarak ciftlesemediler daha sonrasini bilmem suan iste oldugum icin resim cekemem 3gun onceki resmide bu [​IMG][​IMG]

7. Abdurrahman CENGİZ

şu anki halini çekip koymanız lazım

8. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    kus hal ve hareketleri kuşa göre değişmektedir belli olmaz orası durgunlaşabilirde hareketlenebilirde normal bi şekilde devam edebilir

9. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    akşam gidince tekrar bir bakın yuvalıktan tıkırtılar geliyorsa yuvayı kemiriyodur kuluckaya hazırlık evresinde olabilir

10. Sinan ÇELİK

3 gün önceki resimde yumurta yok gibi siz bugün tekrar resim ekleyin yuva hazırlığıdır çiftleştilerse

11. muhammet aslan

Beğenileri:
    0
    Simdi telefon actim hala yuvaliktaymis bi kontrol edin dedim yasiyormus cok sukur yumurtaya hazirlaniyor sanirsam

Sayfayı Paylaş