petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşa Bişey Oluyor Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fehmi Erdoğan tarafından 21 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    beyler aşığıda bekliyo demiştim kuşu elime felen geldi sevdim fakat sonra nedense tek ayığa kırıkmış gibi elimin üstüne düşü verdi hayvan :( tek ayağını havada tutuyor koydum içeri yürüdü felen biraz ayağını açtı ama çok korktum aca bende korktuğu için mi öyle yaptı yoksa ayağımı kırık lütfen ikinci kuşum ve ayağı kırık olsun istemiyorum :( şimdi biraz bıraktım uçuyor havada hadi hayırlısı

#1 Fehmi Erdoğan, 21 Eylül 2015
    Son düzenleme: 21 Eylül 2015
  2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hayvanın o an boşluğuna gelmiştir düşmüştür ama gözlemleyin o ayağın üstüne fazla basmıyorsa incinmiş olabilir

3. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    yok şimdi kafesinde gayet iyi basıyo ona fakat o an noldu bilmiyorum yüreyemdi felen bu hayvanların ayağına kıramp girermi

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bilemeyiz ki hocam :) hareketliyse bişisi yoktur ama bu gün yine bi siz gözlemleyin o ayağı

5. nevzat

nevzat New Member

Beğenileri:
    0
    felç geçiriyor ola bilir dikkatet gerekiyorsa vitamin ver besin deyeri yüksek olan gıdalardanda takviye et kafesinde sürekli kum bukundur

Sayfayı Paylaş